اینستاگرام حالا بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

اینستاگرام حالا بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

اینستاگرام حالا بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

اینستاگرام ساعاتی پیش اعلام کرد که به آمار داشتن بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دست پیدا کرده است. با وجود آنکه این روش اندازه گیری برای نمایش اشتیاق کاربران به یک اپلیکیشن با محدودیت هایی همراه است، اما اینستاگرام می گوید که بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از اعضای شبکه اجتماعی اش به طور روزانه از آن استفاده می کنند.

در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از کاربران فعال اینستاگرام در ماه را آمریکایی ها تشکیل می دهند. ضمنا تعداد کاربران فعال ماهانه اینستاگرام در دیگر کشورهای دنیا نیز نسبت به دو سال گذشته دو برابر شده است. به گفته اینستاگرام کاربران این شبکه اجتماعی روزانه بیش از ۹۵ میلیون عکس و ویدئو را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و هر روز به طور متوسط ۴.۲ میلیارد پست را لایک می کنند.

در حالی که رقبای اینستاگرام همچون توئیتر این روزها با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند، رشد روز افزون این شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدئو تحسین برانگیز است.

با این اوصاف البته اینستاگرام هنوز جا برای رشد بیشتر هم دارد. دیگر اپلیکیشن های تحت تملک فیسبوک یعنی واتس اپ و اپ رسمی فیسبوک هر کدام به تنهایی میزبان بیش از یک میلیارد کاربر هستند که برای واتس اپ این آمار نمایانگر تعداد اعضای ثبت نام کرده بوده و برای فیسبوک کاربران فعال روزانه را شامل می شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل