ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

تعداد کاربران فعال اسپاتیفای از مرز صد میلیون نفر گذر کرد

اسپاتیفای امروز و از طریق وبسایت «تلگراف» تائید کرده است که به صورت رسمی بدل به اولین استریم کننده آنلاین موسیقی گشته که توانسته از مرز یکصد میلیون کاربر فعال ماهانه گذر نماید. این خبر ...

اسپاتیفای امروز و از طریق وبسایت «تلگراف» تائید کرده است که به صورت رسمی بدل به اولین استریم کننده آنلاین موسیقی گشته که توانسته از مرز یکصد میلیون کاربر فعال ماهانه گذر نماید.

این خبر در حالی منتشر می شود که سه ماه پیش کمپانی مذکور گفته بود کاربران پرداخت کننده حق اشتراک خدماتش به ۳۰ میلیون نفر رسیده اند و ضمناً برای مقابله مستقیم با اپل موزیک نیز سرمایه ای ۱ میلیارد دلاری از طریق سرمایه گذاران مختلف وارد مجموعه شده است.

ناگفته نماند که اسپاتیفای حالا بدل به یکی از بزرگترین و موفق ترین استارتاپ های اروپایی گشته و بر طبق محاسبات منابع موثق ارزش آن به ۸.۵ میلیارد دلار رسیده است. البته در این بین شرکت مورد بحث هنوز هم باید نرخ رشد مشترکین خود را صعودی نگه دارد و حتی آن را شتاب بیشتری نیز ببخشد تا بتواند کماکان برتری اش را بر خدمات مشابه اهالی کوپرتینو حفظ نماید.

بد نیست یادآور شویم که اپل موزیک تنها ظرف کمتر از یکسال توانسته ۱۵ میلیون مشترک را جذب خود نماید و این در حالیست که اسپاتیفای از ۲۰۱۴ تا به اکنون سالانه تنها ۱۰ میلیون نفر را مجاب به پرداخت حق اشتراک کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • حسین
    حسین | ۱ تیر ۱۳۹۵

    iLove MuziK iLove Spotify

مطالب پیشنهادی