اچ تی سی احتمالا لانچر Sense خود را برای برندهای دیگر هم منتشر می کند

اچ تی سی احتمالا لانچر Sense خود را برای برندهای دیگر هم منتشر می کند

بنابر گزارش جدید Ausdroid، به نظر می رسد که اچ تی سی این روزها به دنبال تسترهای داوطلب برای آزمایش نسخه بتای Sense Home می گردد؛ اپلیکیشن/لانچر اختصاصی اچ تی سی که به طور پیش فرض در محصولات این کمپانی نصب شده است.

اما نکته جالب ماجرا اینجاست که کمپانی تایوانی برای این آزمایش به دنبال صاحبان موبایل هایی به غیر از اچ تی سی می گردد. برای این منظور، تیم اچ تی سی به تعدادی از اعضای برنامه بتای HTC Preview ایمیلی ارسال کرده که در آن شرط لازم برای تست نسخه بتای Sense Home، استفاده از دستگاه هایی به غیر از اچ تی سی اعلام شده که اندروید ۴.۴ یا بالاتر روی آنها نصب شده باشد.

ثبت نام در این برنامه از همین امروز آغاز می شود و مطابق اسکرین شات زیر، تا پنج روز دیگر ادامه خواهد داشت. با این وجود در هیچ جای ایمیل قید نشده که این نسخه بتا چه زمانی به دست ثبت نام کنندگان در برنامه خواهد رسید.

HTC-Sense-Home-8-1200x336

نسخه هشت Sense Home در حال حاضر برای کلیه صاحبان موبایل های اچ تی سی در دسترس است، اما طبق گزارش جدید منتشر شده به نظر می رسد که به زودی همه اندرویدی ها می توانند به آن دسترسی داشته باشند. از مهم ترین قابلیت های جدیدترین نسخه این لانچر می توان به طرح بندی Freestyle، پشتیبانی بهتر از تم ها و فیدخوان BlinkFeed اشاره کرد که با یک سوایپ از چپ به راست در صفحه خانه اچ تی سی می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

اگر تصمیم اچ تی سی جهت ارائه Sense Home برای تمام کاربران اندروید قطعی شود، مطمئنا طرفداران رابط کاربری منحصر به فرد گجت های این کمپانی از این مسئله استقبال خواهند کرد و ضمنا افرادی که قبلا موبایل های اچ تی سی داشته اند هم می توانند مجددا در موبایل های جدیدشان به فیدخوان BlinkFeed دسترسی داشته باشند.

نظر شما چیست؟ آیا حاضرید از Sense Home در دستگاه هایی به غیر از اچ تی سی استفاده کنید؟

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato