احتمال عرضه آیفون ۷ با رنگ خاکستری تیره [به‌روز رسانی: رندرهای جدید را ببینید]

احتمال عرضه آیفون ۷ با رنگ خاکستری تیره [به‌روز رسانی: رندرهای جدید را ببینید]

در سال های ابتدایی از راه رسیدن آیفون، کاربران همیشه انتخاب رنگ مشکی را در اختیار داشتند. در واقع مدل های ۳G، ۳Gs، ۴ و ۴s همه با رنگ مشکی (و در نمونه آخر سفید) عرضه شدند اما از سال ۲۰۱۲ و با عرضه آیفون ۵، همه چیز تا حدی تغییر کرد و رنگ مشکی یک دست جای خودش را به خاکستری داد. سپس آیفون ۶ عرضه شد که صرفاً عنوان رنگ خاکستری را یدک می کشید اما بدنه پشتی آن تقریباً نقره ای بود.

حال یک منبع چینی به نام Macotakara خبر می دهد که آیفون ۷ در رنگ دیگری عرضه می شود که بسیار تیره تر از نمونه خاکستری کنونی است. با این حال باز هم گفته می شود که گویا این رنگ مشکی یک دست و خالص نیست اما بدنه پشت دستگاه تا حد بسیار زیادی تیره تر از بخش پشتی بدنه آیفون ۶s است.

گزارش امروز Macotakara در ادامه خبری آمده که تقریبا دو هفته پیش منتشر شد و اذعان داشت که اپل تصمیم دارد آیفون را با رنگ «آبی تیره» نیز عرضه کند. این منبع خبر می دهد که رنگ بکار رفته در آیفون بعدی پرده ای آبی رنگ ندارد و صرفاً تیره تر از نمونه خاکستری کنونی است. در نتیجه، این منبع استفاده از رنگ آبی را در آیفون منتفی دانسته.

در کنار این رنگ تیره، آیفون های اپل با رنگ های طلایی، نقره ای و رزگلد نیز نیز عرضه خواهند شد. همانگونه که پیش از این نیز ذکر شده، انتظار می رود که آیفون ۷ در زمینه طراحی تغییر خاصی با آیفون ۶ و ۶s نداشته باشد. دگرگونی های این موبایل شامل حذف درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون، افزایش حافظه داخلی تا ۲۵۶ گیگابایت،‌ استفاده از چیپست مجتمع A10، دوربینی با پیکسل ها و ماژول بزرگ تر در نمونه استاندارد و استفاده از دوربینی دوگانه در نمونه پلاس می شوند.


به‌روز رسانی: ساعاتی پس از انتشار این خبر، چند رندر غیر رسمی برای آیفون ۷ با رنگ های خاکستری تیره و مشکی ساخته شده که مشاهده آنها خالی از لطف نیست.

4 (1)

3 (3)

2 (3)

 1 (3)

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato