موبایل بعدی LeEco به دوربین دوگانه مجهز است

موبایل بعدی LeEco به دوربین دوگانه مجهز است

شرکت چینی LeEco پیش از این خبر داده بود که تصمیم دارد در تاریخ ۲۹ ژوئن (فردا) از یک تلفن هوشمند رونمایی به عمل آورد. در این بین گمانه زنی می شود که موبایل یاد شده، «Le Max 2 Pro» نام گیرد و تصویری از بنچمارک Antutu گویای برخی از اطلاعات سخت افزاری آن است.

امروز ولی تصویر جدیدی از بخش پشتی موبایل مذکور منتشر شده که ماژول دوربین دوگانه را در آن به نمایش می کشد. از طرف دیگر قاب پشتی دستگاه فلزی است و می توان خطوط مرتبط به سیستم آنتن دهی تلفن همراه را در لبه های بالا و پایین آن مشاهده کرد. نکته جالب اینجاست که این خطوط، بسیار شبیه به تصاویری هستند که به آیفون ۷ نسبت داده می شوند.

leeco-lex720-2

نام این موبایل در بنچمارک یاد شده با شماره مدل Le X720 ذکر شده و چیپست مجتمع آن نیز یک اسنپدراگون با کد MSM8996 Pro است. کد MSM8996 مربوط به اسنپدراگون ۸۲۰ می شود ولی عبارت Pro که در انتهای آن آمده، این احتمال را به وجود می آورد که با اسنپدراگون ۸۲۱ رو به رو باشیم. انتظار می رود که اسپدراگون ۸۲۱، نمونه ای از ۸۲۰ باشد که کلاک پردازشی اش ارتقاء یافته است.Le X720 همچنین مشمول ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین ۱۶ مگاپیکسلی و حافظه رم ۴ گیگابایتی است.

همانگونه که ذکر شد، فردا شرکت چینی از این تلفن هوشمند پرده برداری خواهد کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato