تولید سریع ترین حافظه 256 گیگابایتی microSD دنیا توسط سندیسک

تولید سریع ترین حافظه 256 گیگابایتی microSD دنیا توسط سندیسک

تولید سریع ترین حافظه 256 گیگابایتی microSD دنیا توسط سندیسک

کمپانی سندیسک (SanDisk) به تازگی اقدام به تولید یک حافظه ۲۵۶ گیگابایتی از نوع microSD کرده است که طبق ادعای «وسترن دیجیتال» (مالک سندیسک) سریع ترین حافظه microSD دنیا با این ظرفیت به شمار می رود.

سرعت خواندن اطلاعات در Extreme microSDXC UHS-I برابر با ۱۰۰ مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن نیز برابر با ۹۰ مگابایت در ثانیه است. با چنین سرعتی می توان یک فیلم سینمایی HD را در کمتر از ۴۵ ثانیه کپی کرد. به نظر می آید بیشترین کاربرد این حافظه کوچک برای ثبت ویدیوهای ۴K (حدود ۱۴ ساعت) در تلفن های هوشمند، اکشن کم ها یا پهپادها باشد.

سندیسک علاوه بر این محصول، یک کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی microSD دیگر نیز رونمایی کرده که سرعت انتقال در آن کمی کمتر از Extreme microSDXC UHS-I و برابر با ۹۵ مگابایت در ثانیه در هنگام خواندن است.

هر دوی این مموری ها در مقابل آب، شوک حرارتی، ضربه و اشعه x مقاوم هستند و قرار است از مرداد ماه با قیمت های ۱۹۹.۹۹ و ۱۴۹.۹۹ دلار روانه بازار شوند.

تنها رقیب جدی این حافظه منحصر به فرد محصولی از کمپانی کره ای سامسونگ است که ۲۴۹.۹۹ دلار قیمت داشته و از لحاظ سرعت انتقال دیتا پشت سر Extreme microSDXC سندیسک قرار می گیرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل