سرویس شارژ خودکار ایرانسل گسترش یافت

سرویس شارژ خودکار ایرانسل گسترش یافت

شارژ خطوط اعتباری و پرداخت قبض خطوط دائمی تلفن های همراه، همیشه از جمله نگرانی های کاربران در استفاده از خط تلفن همراه خود بوده اند. اپراتور دوم تلفن همراه کشورمان نیز در راستای تسهیل استفاده ی مشترکان از خدمات خود، مدتی است که امکان شارژ خودکار سیم کارت را فراهم کرده است. حالا، تعداد بانک های طرف قرارداد این خدمات و نیز مشترکینی که می توانند از این خدمات استفاده کنند افزایش یافته است. توجه شما را به بیانیه ی رسمی ایرانسل در این خصوص جلب می کنیم:

«با توسعه ی سرویس شارژ خودکار ایرانسل، مشترکان این اپراتور می‌ توانند با داشتن حساب در بانک‌ های ملت، ملی و سامان، این سرویس را بر روی خط خود فعال کنند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور برای نخستین بار در ایران و طی همکاری با سیستم بانکی، شارژ خودکار سیم کارت را امکان‌ پذیر کرده است. مشترکان اعتباری ایرانسل که سرویس شارژ خودکار را فعال می‌ کنند، بدون نیاز به خرید مکرر شارژ، به بانک این اجازه را می‌ دهند تا به صورت خودکار مبلغ شارژ را از حسابشان کسر کند. همچنین با استفاده از این سرویس، مبلغ قبض مشترکان دائمی در زمان سررسید به صورت خودکار از حساب بانکی مشترک کسر و پرداخت می‌ شود.

با استفاده از این سرویس، هر بار که مقدار شارژ مشترک به آستانه ی ۵۰۰ تومان برسد، به صورت خودکار، حساب ایرانسل او به مبلغی که از پیش تعیین کرده است شارژ شده و وی از طریق پیامک از شارژ حسابش مطلع می‌ شود. به این ترتیب، نگرانی مشترک بابت نداشتن شارژ در زمان ضرورت از بین می‌ رود. این امکان که پیش از این برای مشترکان اعتباری ایرانسل و از طریق درگاه بانک ملت فراهم شده بود، هم اکنون برای دارندگان حساب بانک‌ های ملی و سامان نیز ایجاد شده است.

به این ترتیب، مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند برای فعال کردن رایگان این سرویس، به وبسایت بانکداری اینترنتی یکی از بانک‌ های ملی و سامان مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، شارژ سیم‌ کارت از طریق وبسایت ایرانسل نیز برای مشترکان اعتباری امکان‌ پذیر است. همچنین مشترکان ایرانسل می‌ توانند با نصب اپلیکیشن «ایرانسل من» نسبت به مدیریت حساب ایرانسلی خود اقدام کنند.

مشترکان ایرانسل می‌ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی سرویس شارژ خودکار، به وبسایت ایرانسل مراجعه کنند».

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato