ویژگی «Smart Glow» در موبایل های آتی سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی «Smart Glow» در موبایل های آتی سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی «Smart Glow» در موبایل های آتی سامسونگ چیست و چه کاربردی دارد؟

تقریبا دو هفته پیش بود که در مورد یک ویژگی به نام «تابش هوشمند» یا «Smart Glow» از سامسونگ برایتان نوشتیم؛ حلقه ای تابان که دور لنز دوربین موبایل های این شرکت قرار گرفته و با رنگ های خود، خبر از نوتیفیکیشن های دریافت شده خواهد داد. وب سایت «سم موبایل» خبر می دهد که قابلیت برای اولین بار در نسخه ۲۰۱۶ از موبایل Galaxy J2 جای خواهد گرفت.

اینطور که توضیح داده شده، اولویت این حلقه در مورد اطلاع رسانی اعلانات است. این در حالیست که شما به عنوان کاربر دستگاه قادر هستید رنگ مورد نظرتان را برای دریافت اعلان از سوی مخاطبین خاص را انتخاب نمایید. Smart Glow در رنگ های متنوعی قادر به تابش است و حتی در زمینه ثبت تصاویر سلفی با کیفیت تر توسط دوربین پشتی دستگاه نیز به یاری شما می آید.

with-logo-2

طریقه کار به این صورت است که شما دستگاه را در برابر خود گرفته و زمانی که صورت شما تشخیص داده شد و تصویر مورد نظر ثبت گشت، حلقه هوشمند دور دوربین به رنگ آبی در خواهد آمد.

این ها ویژگی های اولیه حلقه هوشمند تابان هستند و کمی که بیشتر در مورد ویژگی های آن کندوکاو کنید، می بینید که حتی قادر هستید پلن های ماهانه برای مصرف دیتای موبایل تعبیه نموده تا زمانی که حجم پلن به پایان خود نزدیک شود، رنگ مورد نظر در Smart Glow به شما هشدار دهد. همین راهکار در خصوص به پایان رسیدن حافظه دستگاه نیز صادق است.

از سوی دیگر سامسونگ سرگرم توسعه قابلیت های دیگری برای Smart Glow است. برای مثال «حلقه آب و هوا» و «حلقه سلامتی». می توانید در این حالت موبایل خود را تکان بدهید و سپس Smart Glow با توجه به وضعیت آب و هوا، به رنگی خاص در خواهد آمد. در مورد حلقه سلامتی هنوز اطلاع چندانی به بیرون درز نکرده ولی سم موبایل می نویسد که در آینده سامسونگ تصمیم دارد ماژول سنجش ضربان قلب را با دوربین اصلی به شکل یکپارچه درآورد.

همانگونه که اشاره شد، Smart Glow بر روی نسخه ۲۰۱۶ از موبایل گلکسی J2 حاضر خواهد بود اما مشخصاً می توان انتظار حضورش در گلکسی S8 را نیز کشید.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل