آیفون های بعدی اپل را ببینید

آیفون های بعدی اپل را ببینید

روز گذشته یک تصویر منتسب به آیفون ۷ به فضای مجازی راه یافت که آن را در دیجیاتو مشاهده کردید. ساعتی پیش ولی وب سایت فرانسوی NoWhereElse چندین تصویر واضح تر از هر دو موبایل بعدی اپل موسوم به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در فضای مجازی منتشر نموده که در نمونه پلاس، می توان ماژول دوربین دوگانه را مشاهده کرد.

iPhone-7-vs-iPhone-7Plus-Pro-Dummies-800x738

با انداختن نگاهی به بدنه آیفون ۷، به جز لنز دوربین که بزرگ تر شده و خطوط مرتبط به سیستم آنتن دهی که حالا کمی پنهان تر شده اند، نمی توان متوجه تغییر دیگری شد و طراحی همانند دو نسخه قبلی باقی مانده است.

iPhone-7-Plus-Dummy-03

در آیفون ۷ پلاس ولی ماجرا کمی جالب تر است و در بخش پشتی بدنه دستگاه می توان سه حفره بسیار کوچک را دید که نشانگری هستند مبنی بر حضور «Smart Connector». این همان نوع اتصالی است که اپل در آیپد پرو به کار می گیرد و کاربر می تواند توسط آن، وسیله های جابی را به دستگاه خود متصل نموده و از آنها استفاده کند.

iPhone-7-Plus-Dummy-01

در تصویری دیگر، نمای جلوی آیفون ۷ پلاس به نمایش کشیده شده که همچنان می توان کلید فیزیکی هوم را در آن مشاهده کرد. گویا باید برای حذف شدن این کلید، یک سال دیگر انتظار کشید. البته در این بین، باز هم زاویه ثبت شدن تصاویر به گونه ای نیست که بتوان بخش پایین دستگاه و حذف شدن یا نشدن درگاه هدفون را مشاهده کرد.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato