اچ تی سی احتمالاً Desire 10 را به زودی معرفی می کند [به روز رسانی: انتشار اولین رندر]

اچ تی سی احتمالاً Desire 10 را به زودی معرفی می کند [به روز رسانی: انتشار اولین رندر]

در ابتدای سال میلادی جاری، شرکت اچ تی سی از موبایل پرچمدار خود به نام «۱۰» پرده برداشت. این تلفن هوشمند با نسل های قبلی تغییراتی کرده بود و شرکت تایوانی کوشید تا به انتقادات پاسخ داده و موبایلی تغییر یافته از نسل های پیش رونمایی کند.

این اتفاق رخ داد و حتی در بررسی ها نیز اذعان شد که اچ تی سی، موبایلی است که به راحتی می توان نام پرچمدار را روی آن گذاشت. اما در هفته پیش بود که خبر رسید که شرکت سازنده ی اچ تی سی ۱۰، تنها یک میلیون دستگاه از این تلفن همراه را به فروش رسانده است.

این در حالیست که اچ تی سی ۱۰ و گلکسی اس ۷، تقریبا در یک بازه زمانی رونمایی شدند و فروش موبایل سامسونگ تا کنون ۲۶ میلیون واحد گزارش شده است. حال شما اگر مدیریت این شرکت تایوانی را بر عهده داشته باشید، کدام استراتژی را در پیش خواهید گرفت؟ شاید ارائه موبایلی با مشخصاتی شبیه به پرچمدار اصلی ولی قیمتی ارزان تر؟ این احتمالاً همان راهکاری است که HTC برگزیده.

اینطور که «اوان بلس» (Evan Blass) خبر می دهد، شرکت اچ تی سی در بازه زمانی شهریور الی مهر ماه، تصمیم دارد موبایلی با نام Desire 10 را ارائه دهد. در حالی که هنوز هیچ اطلاعات یا تصویری از Desire 10 در دسترس نیست، بلس پیشنهاد می دهد که این اسمارت فون به احتمال زیاد مجهز به همان دوربین اصلی HTC 10 می شود که اتفاقاً تحسین ها را نیز برانگیخته.

البته باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که بعید به نظر می رسد باز هم شاهد یک موبایل فلزی باشیم. به احتمال زیاد، شرکت تایوانی برای موبایل ارزان تر خود بدنه ای پلاستیکی را انتخاب خواهد کرد.


به روز رسانی: امروز اولین تصویر منتسب به دیزایر ۱۰ منتشر شده که یک رندر کامپیوتری است. این تصویر بخش پشتی موبایل مورد نظر را به نمایش می کشد.

HTC-Desire-10-leak

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato