سامسونگ: امکانات یادداشت برداری قلم گلکسی نوت 7 بهبود قابل توجهی پیدا می کند

سامسونگ: امکانات یادداشت برداری قلم گلکسی نوت 7 بهبود قابل توجهی پیدا می کند

صبح امروز سامسونگ با انتشار پوستری رسما تایید کرد که رونمایی از فبلت نوت ۷ در تاریخ دوازدهم مردادماه اتفاق خواهد افتاد. اما جدای از به روز رسانی سخت افزاری نوت جدید که هر سال با معرفی نسخه جدید آن رخ می دهد، انتظار می رود امسال امکانات نرم افزاری تازه ای هم برای نسخه جدید در نظر گرفته شود تا به این واسطه، دستگاه جذابیت های بیشتری را نسبت به نسل پیشینش پیدا کند.

براساس گزارشی که اخیرا توسط نشریه Korea Herald به بیرون درز کرده، Dongjin Koh رئیس هیئت مدیره و مدیر واحد موبایل سامسونگ به خبرنگاران گفته است که این شرکت قابلیت های به روز رسانی شده «نوت» را در این محصول قرار داده که این [طبق گفته شخص او] یعنی سامسونگ «امکانات «نوت» را بهبود داده و برای راحتی هرچه بیشتر کاربران، نرم افزار آن را به روز رسانی کرده است».

متاسفانه این اظهارات بیش از اندازه مبهم هستند چراکه به روز رسانی یاد شده را می توان به هر شیوه ای تعبیر کرد. با این همه، هفته پیش شایعه شده بود که نوت ۷ از یک استایلوس بهبود یافته همراه با قابلیت های بهتر بهره می گیرد. منظور از این قابلیت ها پشتیبانی از بلوتوث LE، دقت بیشتر در اندازه گیری فاصله و نزدیکی، بهبود قابلیت Air Command و البته یک دکمه قابل کلیک بازطراحی شده برای اس پن است.

البته اینکه امکانات یاد شده کاربران را به خرید نوت جدید ترغیب می کند یا خیر مساله ایست که صرفا در تاریخ دوازدهم مردادماه و همزمان با رونمایی از نسخه تازه فبلت پرطرفدار سامسونگ مشخص می شود.

samsung

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato