پیش فروش گلکسی نوت ۷ پس از پایان مراسم معارفه آن آغاز می شود

پیش فروش گلکسی نوت ۷ پس از پایان مراسم معارفه آن آغاز می شود

روز چهارشنبه بالاخره سامسونگ تایید کرد که می خواهد گلکسی نوت بعدی اش را در تاریخ دوم آگوست - ۱۲ مرداد ماه معرفی کند. در حال حاضر شرایط افشای اطلاعات در مورد این موبایل به صورتی بوده که تقریبا همه مشخصات آن را می دانیم و حتی ظاهرش را نیز چند باری به شکل رندر شده یا زنده دیده ایم و منتظر هستیم تا اهالی کره جنوبی، مهر تایید خود را بر دانسته هایمان بزنند.

امروز ولی یک وب سایت هلندی موسوم به «GalaxyClub» خبر می دهد که سامسونگ تصمیم دارد پیش فروش نوت بعدی اش را بلافاصله پس از مراسم رونمایی در تاریخ یاد شده، آغاز کند. این منبع خبر می دهد که در کنار کشورهای اروپایی، سامسونگ پیش فروش نوت ۷ را در کره جنوبی و همچنین آمریکای شمالی اغاز می کند.

سامسونگ مراسم معارفه گلکسی نوت ۷ را ساعت ۱۹:۳۰ در ۱۲ مرداد آغاز می کند و این منبع هلندی معتقد است که پیش فروش همین تلفن هوشمند دقیقاً پس از اتمام مراسم آغاز می شود.

هنوز مشخص نیست افرادی که به این صورت و در این زمان دست به خرید موبایل مورد نظر می زنند، تا چند روز باید منتظر گلکسی جدیدشان باشند. این در حالیست که همچنان قیمت محصول مورد نظر نیز مشخص نبوده و بعید به نظر می رسد که سامسونگ، بهایی کمتر از ۷۰۰ دلار برایش انتخاب کند.

در حال حاضر انتظار می رود که گلکسی نوت ۷ از چیپست مجتمع اسنپدراگون ۸۲۱ به همراه ۶ گیگابایت رم LPDDR4 بهره گیرد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato