انتشار تصویر دیگری از گلکسی نوت ۷ که ضدآب بودنش را به نمایش می گذارد

انتشار تصویر دیگری از گلکسی نوت ۷ که ضدآب بودنش را به نمایش می گذارد

از مدت ها پیش شنیده می شود که گلکسی نوت ۷ به گواهی IP68 مجهز خواهد بود. این مسئله به معنای آن است که فبلت مورد نظر می تواند تا ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب دوام آورده و سپس بدون مشکل به کارکرد خود ادامه دهد. این دقیقاً همان سطح از مقاومت در برابر آب است که در حال حاضر می توان آن را در گلکسی S7 و S7 Edge مشاهده کرد.

در این بین باید اشاره داشت که تا کنون هیچ یک از موبایل های خانواده نوت به ویژگی مقاومت در برابر آب مجهز نبوده و به نظر می رسد که برای اولین بار، نوت ۷ قرار است این قابلیت را به نوت ها اضافه کند.

soapww-w800

امروز ولی یک تصویر دیگر از طریق Weibo منتشر شده که به گلکسی نوت ۷ نسبت داده شده است. تصویری که در آن، موبایل به کف آغشته شده و به این صورت ویژگی ضدآب بودنش به نمایش گذاشته می شود، هرچند که روشن بودن یا نبودن دستگاه نیز به طور کلی مشخص نیست. به نظر می رسد محصولی که درون این تصویر جای گرفته، دارای نمایشگری است که از هر دو طرف اندکی خمیده شده و ظاهر کلی آن، به تصاویری که قبلا از این موبایل منتشر شده بود شباهت زیادی دارد.

در هر صورت تا رونمایی رسمی از گلکسی نوت ۷ زمان زیادی باقی نمانده و سامسونگ رسماً خبر داده که می خواهد در تاریخ ۱۲ مرداد ماه از این تلفن هوشمند پرده بردارد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato