به علت عملکرد ضعیف اندروید، ارتش آمریکا به سراغ استفاده از آیفون 6s می رود

گفته می شود بخش عملیات ویژه از ارتش آمریکا تصمیم گرفته موبایل های اندرویدی خود را با آیفون عوض کند. در گذشته، سربازان این قسمت از موبایلی اندرویدی مجهز به یک کیت مخصوص بهره می گرفتند که بنابر گزارش ها، نسخه ای از گلکسی نوت سامسونگ بوده است. اکنون ولی منابع مختلف خبر می دهند که موبایل جدید این افراد، آیفون ۶ اس خواهد بود.

ارتش کشور یاد شده البته هنوز این موضوع را تایید یا رد نکرده اما برخی منابع اشاره کرده اند که موبایل های اندرویدی با عملکرد ضعیفی همراه بوده و برخی مواقع با توقف کارکرد (هنگ کردن) رو به رو شده و لازم بود تا دوباره راه اندازی شوند. در این بین ارتش، آیفون را محصولی سریع و روان تر دانسته است.

منبعی که این خبر را منتشر کرده همچنین عنوان نموده که ارتش ایالات متحده قدرت گرافیکی آیفون را تحسین کرده و در خصوص آن، از الفاظی همچون «واضح و باورنکردنی» استفاده کرده است. اینطور که مشخص بوده، موبایل های اندرویدی مورد استفاده از سوی ارتش آمریکا قادر به اجرای صحیح نرم افزارهای نظامی که صفحه نمایش را به دو بخش تقسیم می کنند، نبوده اند:

موبایلت

«زمانی که از اپلیکیشن های نظامی استفاده می شد که فضای صفحه نمایش را به دو بخش تقسیم می کردند، موبایل های اندرویدی با توقف کارکرد رو به رو شده و نمی توانستند به شکل صحیح کارشان را ادامه دهند و گاهی لازم می شد تا دوباره دستگاه راه اندازی شود. اکنون همین اپلیکیشن ها به شکلی کاملاً روان روی آیفون اجرا می شوند.»

در این میان صرفاً اشاره شده که نسخه ای از گلکسی نوت مورد استفاده بوده که با مشکل مواجه شده. در صورتی که این موبایل، اولین گلکسی نوت و همان نسخه ای باشد که در سال ۲۰۱۰ معرفی شد، مشخصاً نمی توان به اندروید یا سامسونگ ایرادی وارد کرد، چرا که تکنولوژی های شش سال پیش چندان مناسب اپلیکیشن های سنگین امروزی نیستند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟