روابط عمومی همراه اول، تندیس زرین و نشان تعالی ۶ ستاره دریافت کرد

روابط عمومی همراه اول، تندیس زرین و نشان تعالی ۶ ستاره دریافت کرد

پنجمین دوره ی آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، عصر روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، اساتید دانشگاه و صاحبنظران روابط عمومی در مرکز همایش های کتابخانه ی ملی برگزار شد. در این مراسم از روابط عمومی های برتر کشور با اهدای تندیس و نشان ویژه تقدیر به عمل آمده است.

بارت دی وریس، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) نیز در پیام ارسالی خود به این مراسم، از اقدام فعالان روابط عمومی کشور برای انتخاب روابط عمومی های سرآمد تقدیر و مدل ارتباطی دوسویه همسنگ را نقشه ی راهی برای ارتباطات استراتژیک و بستری برای رسیدن به سرآمدی عنوان کرده است.

پس از ارزیابی روابط عمومی های برتر کشور بر اساس مدل تعالی EFQM، روابط عمومی های سرآمد در ۳ سطح زرین (کسب حداقل ۷۰۰ امتیاز)، سیمین (کسب امتیاز بین ۶۵۱ تا ۷۰۰) و بلورین (کسب امتیاز بین ۵۵۰ تا ۶۵۰) معرفی شدند. روابط عمومی همراه اول نیز که در ارزیابی های صورت گرفته امتیازات لازم را کسب کرده بود، به عنوان روابط عمومی سرآمد (تثبیت سرآمدی)، تندیس زرین و نشان تعالی شش ستاره دریافت کرد.

مدل تعالی سازمانی EFQM یک استاندارد اروپایی است که به عنوان ابزاری قوی برای سنجش میزان استقرار سیستم ها در سازمان های مختلف به کار گرفته می شود.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato