نسخه های متفاوت از یک موبایل متعلق به هوآوی، گواهی FCC را دریافت کردند

نسخه های متفاوت از یک موبایل متعلق به هوآوی، گواهی FCC را دریافت کردند

کمیسیون ارتباطات آمریکا (FCC) به تازگی مجوز دو تلفن هوشمند متعلق به هوآوی را صادر کرده که H1622 و H710VL نام دارند. این دستگاه ها در اصل نسخه های متفاوتی از یک اسمارت فون هستند و برچسب ارائه شده از سوی این کمیسیون برای مدل H710VL نام اپراتور Tracfone را هم در خود دارد.

با در نظر داشتن این نکته که هوآوی موبایل نکسوس ۶P را با شماره مدل های H1511 و H1512 تولید کرد می توان اینطور نتیجه گرفت که یکی از دو دستگاه یاد شده در ابتدای این مطلب در اصل مدل جدیدی از نکسوس امسال است.

طبق گزارشات، اچ تی سی امسال دو مدل نکسوس را تولید خواهد کرد؛ یکی با نمایشگر ۵ اینچی و اسم رمز Sailfish (یاS-1) و دیگر با نمایشگر ۵.۵ اینچی و اسم رمز مارلین (M-1).

پیشتر در خبرها خواندید که یکی از مدیران هوآوی هم اعلام نموده این شرکت مشغول ساخت نسخه جدیدی از موبایل نکسوس برای سال جاری است. از طرف دیگر عکسی که از پنل پشتی این موبایل در اسناد FCC به بیرون درز کرده حکایت از شباهت آن به نکسوس ۶P دارد اما در هیچ بخشی از بدنه دستگاه نمی توان لوگوی نکسوس را مشاهده نمود.

از دیگر اطلاعات ذکر شده در گزارش این کمیسیون می توان به وجود پورت یو اس بی تایپ سی در بخش انتهایی بدنه و جک ۳.۵ میلیمتری هدفون در بالای آن اشاره نمود. یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی نیز ظاهرا برای این دو دستگاه در نظر گرفته شده و تنها تفاوت میان آنها (جدای از نام شان) نسخه نرم افزار نصب شده روی آنهاست.

البته اینکه نکسوس های جدید توسط دو شرکت مختلف ارائه شوند موضوع تازه ای نیست، اما اینکه در یک سال سه مدل متفاوت از این موبایل ارائه گردد اندکی بعید به نظر می آید.

Back-of-of-H1622-and-H710VL-w600 FCC-certifies-two-variants-of-a-new-Huawei-phone-w600 From-top-to-bottom-we-have-the-right-side-of-the-phones-the-bottom-and-top (1)-w600   Front-of-H1622-and-H710VL-w600 Internal-photo-of-the-phones-w600 Label-placement (1)-w600  Left-side-of-the-phones-w600

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato