اپلیکیشن HERE Maps به HERE WeGo تغییر نام داد

اپلیکیشن HERE Maps به HERE WeGo تغییر نام داد

امسال سال بسیار شلوغ و پر فراز و نشیبی برای اعضای تیم HERE Maps بوده است. اگر به خاطر داشته باشید، اواخر تابستان ۲۰۱۵ حق امتیاز این اپلیکیشن توسط گروهی از خودروسازان آلمانی و با مبلغی بیش از ۲.۸ میلیارد دلار از نوکیا خریداری شد. پس از آن به طور پی در پی تغییراتی در رابط کاربری و امکانات آن صورت گرفت و تیم سازنده اش امکان اشتراک گذاری مسیر سفر را به آن اضافه کردند.

اما حالا نوبت به یک تغییر و تحول اساسی رسیده و آن هم چیزی نیست جز تولد مجدد اپ با اسم و قابلیت هایی جدید. HERE Maps از امروز با عنوان HERE WeGo شناخته می شود و علاوه بر تغییر نام، قابلیت های مسیریابی جدیدی را هم در آن شاهد هستیم.

طبق گفته توسعه دهندگان اپ، یک باکس جستجوی جدید به اپلیکیشن اضافه شده تا بتوان از طریق آن شیوه مسیریابی را بدون نیاز به فشردن دکمه Find a route تعیین نمود. به غیر از این طراحی صفحه مقایسه مسیرها هم در این بروزرسانی دچار تغییر و تحولی اساسی شده است.

HERE WeGo 1

اگر در شهری هستید که خدمات کرایه اتومبیل Car2Go در آن ارائه می شود، این موضوع در صفحه مقایسه مسیر اپلیکیشن به اطلاع شما خواهد رسید و می توانید از این طریق نزدیک ترین خودرو برای کرایه را نیز پیدا کنید.

در HERE WeGo می توانید اطلاعات مرتبط با خطوط تاکسی رانی را هم ببینید، و همچنین کرایه رسیدن به مقصد را هم تخمین بزنید. برای علاقه مندان به دوچرخه سواری نیز HERE WeGo حالا اطلاعات بیشتری در مورد مسیر (مثل ارتفاع محل) را به نمایش خواهد گذاشت.

با توجه به افزایش حجم اطلاعات به نمایش درآمده در این نسخه، تیم سازنده اپ برای هر چه خواناتر شدن مطالب تصمیم گرفته تا از یک تم روشن تر استفاده کند. این مورد و تغییرات دیگر در رابط کاربری اپلیکیشن را مطمئنا با نصب آن در تلفن های هوشمند خود متوجه می شوید. بسیاری از تغییراتی که ذکر شد قرار است تا به زودی به نسخه تحت وب این اپلیکیشن نقشه و مسیریابی هم بیایند.

HERE WeGo
  • HERE WeGo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: HERE Apps LLC
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۵.۶ / ۳۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato