تصویر جدیدی از رندر HTC Nexus Marlin منتشر شد

تصویر جدیدی از رندر HTC Nexus Marlin منتشر شد

تصویر جدیدی از رندر HTC Nexus Marlin منتشر شد

هر دو تلفن همراه نکسوسی گوگل، امسال توسط اچ تی سی ساخته می شوند؛ دست کم شایعات این طور حکایت دارند. دو تلفن همراه با نام های رمز مارلین و سیلفیش به ترتیب در ابعاد ۵.۵ و ۵ اینچی به بازار عرضه می شوند تا جای نکسوس ۵ اکس و نکسوس ۶ پی را پر کنند.

اما برخلاف دو نکسوس پارسال که طراحی شان بسیار متفاوت با یکدیگر بود، گویا دو اسمارتفون اچ تی سی از لحاظ ظاهری شباهت بالایی به یکدیگر دارند و انتظار تفاوت چندان بالایی به جز سایز نمایشگر وجود ندارد.

تصاویر و رندرهای مختلفی تا پیش از این منتشر شده بود اما حالا همان افرادی که تصویر واقعی مارلین در حال اجرای اندروید ۷ نوقا را منتشر کرده بودند، رندری از آن انتشار داده اند که در فوق می توانید مشاهده کنید.

در تصویر فوق که به گفته سازندگانش تقریبا شبیه به مارلین است، ظاهر دستگاه را از هر دو سو می بینیم. مثل تمامی نکسوس های گوگل، هیچ دکمه فیزیکی در بخش جلویی دستگاه قرار نگرفته و بدنه فلزی آن بسیار یادآور اچ تی سی ۱۰ است.

در قسمت پشتی نیز به اندازه یک سکه کوچک، سنسور اثر انگشت قرار گرفته که البته حالت دکمه مانند ندارد و قابل کلیک نیست. حاشیه ها نیز حذف شده اند و دستگاه ظاهری جذاب به خود گرفته است.

از نظر شما این طراحی قابل قبول است؟

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل