آپدیت اینستاگرام در ویندوز ۱۰ موبایل؛ قابلیت های جدید از جمله پشتیبانی از Continuum

آپدیت اینستاگرام در ویندوز ۱۰ موبایل؛ قابلیت های جدید از جمله پشتیبانی از Continuum

اینستاگرام به تازگی اپلیکیشن رسمی خود در پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل را به روز رسانی کرده است. هنوز فهرست تغییرات به صورت رسمی از طرف اینستاگرام منتشر نشده، اما می توان به برخی تغییرات بارز در آن اشاره کرد. از جمله افزوده شدن پشتیبانی از قابلیت Continuum و اجرای ویدیوها در درون خود اپلیکیشن.

در نسخه جدید اینستاگرام که با شماره ورژن ۸.۵۳۴.۱۸۸۹۹.۰ منتشر شده، می توانید نوار هدایت پایین نمایشگر (navigation bar) را مخفی کنید. با آن که از این پس و به لطف پشتیبانی از Continuum امکان کار با اپلیکیشن مذکور در رایانه های رو میزی مجهز به ویندوز ۱۰ نیز فراهم شده، اما هنوز نمی توان با آن به صورت تمام صفحه یا «landscape» کار کرد.

بر طبق اظهار نظر کاربران معدود موبایل هایی که شانس استفاده از ویندوز ۱۰ موبایل را دارند (مثل لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ XL) اپلیکیشن اینستاگرام پس از به روز رسانی با سرعت و روانی بیشتری کار می کند.

زمانی بود که از اینستاگرام به عنوان یکی از مهمترین اپلیکیشن های غایب در پلتفرم ویندوز موبایل یاد می شد. توسعه دهندگان شخص ثالث متعددی سعی کردند با ارائه اپلیکیشن های غیر رسمی این غیب را جبران کنند، اما بالاخره این شبکه اجتماعی دست به کار شد و نسخه رسمی اپلیکیشن خود را برای پلتفرم ویندوز موبایل نیز تهیه و منتشر نمود. البته هنوز هم عناوین بسیار مشهور و محبوبی در اندروید و iOS وجود دارند که صاحبان موبایل های ویندوزی از آنها بی بهره مانده اند.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato