هوآوی و تاسیس 15 هزار فروشگاه خرده فروشی جدید در اقصی نقاط جهان

هوآوی و تاسیس 15 هزار فروشگاه خرده فروشی جدید در اقصی نقاط جهان

بعد از اعلام رشد ۴۰ درصدی نرخ درآمد طی نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی، کمپانی هوآوی حالا از اهداف خود در قبال نیمه دوم سال جاری سخن گفته است. این کمپانی چینی برنامه دارد طی سال جاری میلادی، ۱۴۰ میلیون واحد موبایل هوشمند به فروش برساند و برای پوشاندن جامه عمل به این مهم، در تلاش است تا ۱۵ هزار فروشگاه خرده فروشی جدید در سراسر جهان تاسیس نماید.

کمپانی هوآوی طی سال گذشته میلادی ۱۰۸ میلیون واحد اسمارت فون به فروش رساند، بنابراین اگر تخمین فعلی چینی ها به تحقق بپیوندد، کمپانی مورد اشاره رشدی ۳۰ درصدی در عرضه موبایل به بازار را نسبت به سال ۲۰۱۵ تجربه خواهد کرد.

مدیر ارشد بخش تجارت مصرف کنندگان هوآوی، «ریچارد یو چنگدانگ» (Richard Yu Chengdang) می گوید: «ما خوشبین هستیم و اعتماد به نفس داریم که می توانیم به هدف فروش ۱۴۰ میلیون واحدی اسمارت فون در سال جاری دست پیدا کنیم... [تعداد فروشگاه های فعلی ما] در حال حاضر بسیار کمتر از حد مورد نیاز است. بنابراین ما می خواهیم که فروشگاه های خرده فروشی بیشتری در آن سوی آب ها تاسیس کنیم.»

تا ۳۱ام ماه مه ۲۰۱۶، هوآوی ۳۵ هزار فروشگاه خرده فروشی در سراسر جهان داشت که ۱۱ هزار عدد از آنها، در خاک چین، ۶۵۰۰ عدد در دیگر نقاط آسیا، ۶۲۰۰ عدد در اروپا و ۱۵۰۰ عدد در آفریقای جنوبی قرار داشتند. بنابراین می توان گفت که هوآوی در بیش از ۱۷۰ کشور مختلف فروشگاه هایی تاسیس کرده و حالا قصد دارد که گستره فعالیت هایش را یک بار دیگر نیز افزایش دهد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato