اختصاصی دیجیاتو: نگاه نزدیک به مقاومت در برابر آب گلکسی نوت 7

اختصاصی دیجیاتو: نگاه نزدیک به مقاومت در برابر آب گلکسی نوت 7

آب و ابزارهای موبایل هرگز رابطه ی چندان خوشایندی نداشته اند و همه ی ما حتماً کاربرانی را می شناسیم که تلفن هوشمند خود را به دلیل خیس شدن از دست داده اند.

سامسونگ تا پیش از این، یک نسخه ی مقاوم در برابر آب را نیز از پرچمداران خود با پسوند Active به بازار عرضه می کرد، اما امسال شاهد شرکت کره ای ویژگی مقاومت در برابر آب رابه پرچمداران خود آورده و هر دو تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ و نسخه ی اج آن، با گواهی IP68 به بازار عرضه شدند.

در روزهای اخیر در شایعات اشاره می شد که فبلت پرچمدار بعدی سامسونگ نیز از قابلیت مشابهی برخوردار خواهد بود و حالا که ساعتی از رونمایی رسمی این محصول می گذرد، صحت چنین شایعاتی محرز شده است. اما تفاوت گلکسی نوت ۷ با پرچمداران پیشین در این است که فبلت پرچمدار سامسونگ به قلم S Pen مجهز است و این موضوع ضد آب ساختن بدنه ی دستگاه را دشوار می کند.

با توجه به این موضوع، جالب است بدانید که علاوه بر بدنه ی ضد آب، حتی قلم دستگاه نیز مقاوم سازی شده است و به راحتی می توانید آن را زیر آب مورد استفاده قرار دهید، بدون اینکه مشکلی در عملکرد محصول ایجاد شود.

از شما دعوت می کنیم در ادامه ویدیوی نگاه نزدیک دیجیاتو به مقاومت بدنه ی گلکسی نوت ۷ در مقابل آب و عملکرد قلم دستگاه در هنگام خیس بودن نمایشگر را مشاهده نمایید.

 

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato