حسگر اثر انگشت نکسوس های بعدی HTC به قابلیت های جدیدی مجهز خواهند بود

حسگر اثر انگشت نکسوس های بعدی HTC به قابلیت های جدیدی مجهز خواهند بود

بر اساس اخبار منتشر شده، کاربران نکسوس جدید HTC که اواخر سال جاری میلادی عرضه می شود، می توانند به سادگی با سوایپ کردن روی حسگر اثر انگشت دستگاه، بخش نوتیفیکیشن های این تلفن هوشمند را ظاهر کنند.

نکته ی قابل توجه اینکه چنین قابلیتی پیش از این در محصولات هوآوی مثل P9 Plus (بررسی دیجیاتو) هم ارائه شده است، اما با وجود اینکه نکسوس پرچمدار فعلی توسط همین شرکت چینی ساخته شده، اما این قابلیت در آن وجود ندارد.

مبنای این گزارش یک انیمیشن کوتاه است که در آن عملکرد Gesture آموزش داده می شود. بر اساس این انیمیشن همچنین می توان گفت شکل و شمایل دکمه های ناوبری اندروید در رابط کاربری این تلفن هوشمند متفاوت خواهد بود. نکته ی دیگر اینکه نکسوس حاضر در تصویر آبی است و انتظار می رود این رنگ همان Electric Blue باشد که در نکسوس های بعدی مشاهده خواهیم کرد.

در پایان بد نیست یادآوری کنیم که تلفن های هوشمند بعدی سری نکسوس با نام رمز Marlin و Sailfish توسط HTC در حال ساخت هستند که اولی پرچمدار و دومی نسخه ی کوچک و ارزانتر به حساب می آید.

بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، Marlin یک تلفن هوشمند ۵.۵ اینچی مجهز به بدنه ی فلزی خواهد بود و محصول دیگر پلاستیکی است، اما هر دو به حسگر اثر انگشت در پشت بدنه مجهز هستند که در ادامه می توانید عملکرد آن را در انیمیشن منتشر شده مشاهده نمایید.

nexus2cee_swipescan_loop1_thumb

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato