مدیران سامسونگ: گلکسی نوت 7 فروشی بهتر از تمام موبایل های هم خانواده اش خواهد داشت

مدیران سامسونگ: گلکسی نوت 7 فروشی بهتر از تمام موبایل های هم خانواده اش خواهد داشت

حالا که گلکسی نوت ۷ به صورت رسمی از سوی سامسونگ معرفی شده و از تمام مشخصات آن با خبر شده ایم، شاید بتوان گفت که فبلت پرچمدار جدید کره ای ها، بهترین عضو خانواده گلکسی نوت ۷ تا به امروز به حساب می آید. اما سوال اصلی آن است که آیا نوت ۷ می تواند به موفق ترین گلکسی نوت عرضه شده تا به امروز هم تبدیل شود؟

سامسونگ پاسخی محکم برای این پرسش در نظر گرفته و اعتقاد دارد که شب گذشته، موبایلی معرفی گشته که بزودی می تواند به پرفروش ترین اسمارت فون خانواده گلکسی نوت بدل شود. به گزارش Korean Times، کمپانی مورد بحث مدعی شده که بازخورد نخست اپراتورهای مخابراتی، هم در کشور کره جنوبی و هم در دیگر نقاط جهان، نسبت به نوت ۷ بسیار مثبت بوده است.

در همین راستا، یکی از سخنگویان سامسونگ هم با اطمینان کامل اذعان داشته است که نوت جدید از منظر فروش، پا را فراتر از مدل های قبلی، که طبیعتاً نوت ۵ هم یکی از آن ها به حساب می آید، خواهد گذاشت. در حال حاضر مدیران سامسونگ هیچ آمار و ارقام دقیقی در رابطه با نوت ۷ ارائه نکرده اند، بنابراین برای آگاهی از حجم دستگاه هایی که به بازار تزریق شده اند یا خواهند شد باید احتمالاً چند ماه منتظر بمانیم.

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، گلکسی نوت ۷ از امروز قابل پیش خرید است و در کشور ایالات متحده، از سوی تقریباً تمام اپراتورهای مخابراتی ارائه می شود. ناگفته نماند که این فبلت مورد انتظار، در تاریخ ۱۹ آگوست به صورت رسمی و با قیمت ۸۵۰ دلار وارد بازار خواهد شد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato