اپلیکیشن پیام رسان جدید دیزنی به نام Disney Mix برای iOS و اندروید منتشر شد

اپلیکیشن پیام رسان جدید دیزنی به نام Disney Mix برای iOS و اندروید منتشر شد

با وجود خیل انبوه اپلیکیشن های پیام رسان موجود، دیزنی هم تصمیم گرفته تا نمونه مختص به خود را برای کاربران تلفن های هوشمند منتشر کند؛ اپلیکیشنی تحت عنوان Disney Mix که می خواهد خود را به عنوان امن ترین اپلیکیشن پیام رسان خانوادگی مطرح نماید.

Disney Mix فراتر از یک پیام رسان معمولیست. در این اپلیکیشن که مخصوص کودکان طراحی شده، به غیر از چت و گفتگو می توان به انجام بازی های آنلاین نیز پرداخت و Meme های متنوع طراحی کرد. مضاف بر این ابزار مدیریتی و محتوای آموزشی در این اپ باعث شده تا بتوانیم Disney Mix را یک محفل آنلاین برای کودکان قلمداد کنیم.

به گزارش تک کرانچ کودکان چهار سال به بالا می توانند Disney Mix را از اپ استور دانلود کنند، اما اپلیکیشن در اصل برای کودکان بزرگتر و به خصوص آن هایی که نزدیک به سنین نوجوانی هستند طراحی شده است.

Disney Mix 1

کودکان با ثبت حساب کاربری در این اپلیکیشن، با یادآورهایی مواجه می شوند که آن ها را برای مراقبت از خود، مودب بودن و رعایت نظم و ترتیب تشویق می کند. زورگویی و آزار و اذیت در محیط Disney Mix تحمل نمی شود، به همین خاطر کودکان در صورت مواجهه با این موضوع می توان از یک آیکن "سوت" در بالای صفحه استفاده کرده تا بتوانند یک مدیر بالغ را برای رسیدگی به این موقعیت احضار کنند.

البته دیزنی نیز از والدین کودکان دعوت کرده تا بازخوردهایشان از عملکرد این شبکه اجتماعی را با آن ها مطرح کنند. از امکانات بسیار جالب دیگر این اپلیکیشن، استیکرهایی اختصاصی از کاراکترهای انیمیشن های والت دیزنی هستند. به غیر از این کودکان می توانند برای خود آواتارهای مربعی قابل شخصی سازی بسازند که از آن ها در مینی گیم های چت استفاده می شود.

دیزنی به غیر از امکاناتی که گفتیم، قصد دارد تا در آینده ای نزدیک قابلیت های بیشتری همچون اشتراک گذاری عکس و ویدئو را هم به Disney Mix اضافه کند. این اپلیکیشن را می توانید همین حالا و به رایگان از اپ استور و گوگل پلی دریافت کنید.

Disney Mix
  • Disney Mix
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Disney
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۰۴ / ۹۲ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato