مایکروسافت دو آپدیت بزرگ برای ویندوز 10 در سال 2017 تدارک دیده است

مایکروسافت که به تازگی آپدیت یک سالگی ویندوز 10 را منتشر کرده، در مورد به روز رسانی های آتی این سیستم عامل صحبت می کند. در مطلب جدیدی که در بلاگ آنها در مورد تغییرات مربوط به متخصصین IT آمده، طرح های کمپانی فوق برای ویندوز 10 نیز تا حدودی آشکار شده.

در همین راستا، «نیتن مرسر» می گوید: «طبق بازخوردهای دریافتی از سازمان هایی که قصد دارند به سیستم عامل ویندوز 10 مهاجرت نمایند، نسخه 1607 این سیستم عامل که به تازگی منتشر شده، آخرین تغییر در سال جاری خواهد بود، اما دو آپدیت بزرگ دیگر برای سال 2017 در راه است.»

مشخصاً مایکروسافت در مورد ویژگی های اضافه شده در به روز رسانی های آتی هیچ جزئیاتی ارائه نکرده، اما ظاهراً آپدیت اصلی و بزرگ بعدی برای ویندوز 10 اواخر زمستان منتشر می گردد. به نظر می رسد عرضه این به روز رسانی با نام رمز «Redstone 2» با معرفی نسل جدید ابزارهای این کمپانی یعنی سرفس پرو و سرفس بوک همراه خواهد شد. ردموندی ها در حال حاضر بیلدهای آپدیت بعدی ویندوز را به صورت داخلی تست می کنند.

لازم به ذکر است ظاهراً «Redstone 2» مهم تر از آپدیت بعدی یعنی «Redstone 3» خواهد بود که اواخر سال 2017 میلادی عرضه می گردد. همان طور که می دانید مایکروسافت اولین نسخه ویندوز 10 با نام رمز «Threshold 1» را در ماه جولای میلادی منتشر کرد و با «Threshold 2» در ماه نوامبر آن را به روز کرد. بنابراین آپدیت سالیانه هفته قبل را می توان دومین به روز رسانی بزرگ و اصلی این سیستم عامل محبوب دانست.

به هر حال، با توجه به اینکه هنوز چندین ماه تا زمان انتشار آپدیت بزرگ بعدی مایکروسافت فرصت باقیست، نمی توان به زمان بندی های کنونی دل بست و همه چیز می تواند تغییر کند، اما واضح است که کمپانی فوق قصد دارد در سال 2017 سیستم عامل ویندوز 10 را دو مرتبه متحول سازد، و این به تنهایی خبر خوبی برای مصرف کنندگان و اینسایدرها خواهد بود.

سرور ابری

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟