استفاده مشترکان تالیا از طرح ترابردپذیری هنوز امکانپذیر نیست

استفاده مشترکان تالیا از طرح ترابردپذیری هنوز امکانپذیر نیست

پیش از اجرای طرح ملی ترابردپذیری، و با برقراری امکان رومینگ مشترکان تالیا از طریق همراه اول، احتمال پیوستن تالیا به طرح ترابردپذیری نیز مطرح شد. محمد کریم ناصر صراف، مدیر عامل این اپراتور هم در واکنش به این احتمال گفت: «روی این قضیه در حال کار هستیم».

وی در آن زمان عنوان کرد: «از آن جهت که شبکه ی همراه اول و تالیا در حال یکی شدن است، بنابراین امکان ترابردپذیری برای مشترکان ما نیز وجود دارد و سرشماره‌ های ۰۹۳۲ نیز می‌ توانند ترابرد شوند». اما با گذشت نزدیک به یک ماه از اجرای آزمایشی این طرح ملی هنوز این امکان برای مشترکان تالیا فراهم نشده است.

گفتنی است تا کنون موضع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان متولی اجرای طرح ملی ترابردپذیری، پیرامون امکان استفاده ی دارندگان سیم‌ کارت های تالیا از خدمات این طرح این بوده که «در حال حاضر چنین امکانی برای اینگونه مشترکان وجود ندارد ولی ممکن است این امکان در آینده برای این دسته از مشترکان فراهم شود».

طرح ملی ترابردپذیری تلفن همراه، با فراهم نمودن امکان تغییر اپراتور با حفظ شماره برای مشترکان اپراتور های سه گانه، هم اکنون در حال اجرای آزمایشی است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato