تقویت گرامر در یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن English Grammar Test

تقویت گرامر در یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن English Grammar Test

احتمالا شما هم در طول دوران تحصیل خود با افرادی که اعتقاد دارند "وقت گذاشتن برای یادگیری گرامر انگلیسی فقط اتلاف زمان است" برخورد داشته اید. حتما می دانید که بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی و مدرسین این حوزه، بیشترین تمرکز خود را بر آموزش و تقویت مکالمه گذاشته و کمتر به آموزش گرامر می پردازند.

در صورتی که این کار را انجام دهند نیز در اکثر مواقع به خاطر روش های غلط آموزشی، یادگیری این اصل مهم از زبان انگلیسی را برای دانش آموزان به کاری کسل کننده و عذاب آور تبدیل می کنند. اپلیکیشن English Grammar Test با تهیه ۱۲۰۰ آزمون چهار گزینه ای از مباحث گرامری آمده تا یادگیری این اصل پایه زبان انگلیسی را برایتان به کار لذت بخشی تبدیل کند.

فعل، فاعل، مفعول، اسم، صفت و حرف؛ اگر قادر به تشخیص این ها از هم نباشید، چگونه می توانید یک جمله به انگلیسی را با ترتیب درست بسازید؟ مسلما شناخت این موارد و جایگاه و نقش شان در جملات برای هر زبان آموز از ضروریات است. برای تسلط بر این موضوع، بهتر است که به جای خواندن مطالب خشک و بی روح آموزش گرامر،‌ مستقیما با جملات کار کنید تا با تکرار این مثال ها اصول و قواعد گرامر زبان انگلیسی را در ذهن خود جا بیندازید.

24-w600

English Grammar Test بیش از ۱۲۰۰ تست برای آموزش دستور زبان انگلیسی به روش پرسش و پاسخ برایتان تدارک دیده؛ تست هایی که برای پاسخ دادن به آن ها باید اندکی به زبان انگلیسی مسلط باشید.

در تست های اپلیکیشن چیزی به نام "سطح مبتدی" را مشاهده نخواهید کرد. سوالات در دو سطح "متوسط" و "بالاتر از متوسط" از شما پرسیده می شوند و پرسش های هر بخش را که تکمیل کنید، می توانید امتیازی مابین صفر تا ۱۰۰ درصد کسب کنید.

نکته خوب English Grammar Test این است که پاسخ های غلط را هم برایتان مشخص می کند. در این صورت می توانید پس از اتمام تست، مجددا به سراغ موارد غلط رفته و با دادن پاسخ درست سطح امتیازتان را بالاتر ببرید.

به دو شیوه می توانید در تست های این اپ شرکت کنید: یا وارد بخش دسته بندی ها شده و موضوع مورد نظرتان را به طور دستی انتخاب کنید، یا اینکه با ورود به بخش Mixed Test تصمیم انتخاب تست را به دست خود اپ بسپارید که توصیه ما هم این است که حتما برای یادگیری بهتر این گزینه را مد نظر داشته باشید.

English Grammar Test برای استفاده در کلیه دستگاه های اندرویدی رایگان است. اگر می خواهید گرامر انگلیسی تان را به ساده ترین روش ممکن تقویت کنید، به هیچ وجه این اپلیکیشن خوب و کاربردی را از دست ندهید.

English Grammar Test
  • English Grammar Test
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SevenLynx
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۹ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato