همه چیز درباره آیفون 13
اندکی پیش از برگزاری کنفرانس خبری شهریورماه اپل، موجودی ساعت هوشمند آن رو به اتمام است

اندکی پیش از برگزاری کنفرانس خبری شهریورماه اپل، موجودی ساعت هوشمند آن رو به اتمام است

اگر گشتی در فروشگاه های آنلاین اپل بزنید و در آنها عبارت «Watch» یا ساعت را سرچ کنید در بسیاری با عبارت «سولد اوت» یا تمام شده روبرو می شوید و جالب است بدانید که حتی مدل های دارای بندهای رنگ روشن که شرکت سازنده چند ماه پیش معرفی کرد هم در این فهرست قرار دارند.

این اتفاق توضیحات متفاوتی می تواند داشته باشد؛ برای مثال می توان آن را تاییدی بر شایعه پیشتر منتشر شده مبنی بر معرفی احتمالی نسل آتی اپل واچ دانست که با تکیه بر برخی اطلاعات، در جریان رویداد شهریورماه شرکت ساکن کوپرتینو پرده ها از روی آن کنار خواهند رفت.

رسم اپل این است که اندکی قبل از رونمایی یک محصول تازه موجودی کالاهای قبلی اش را به اتمام می رساند و از همین رو، بسیاری فروخته شدن موجودی اپل واچ را نشانه ای بر معرفی نسخه تازه آن در جریان مراسم شهریورماه می دانند.

اضافه نماییم که شایعات در مورد ارائه نسل دوم اپل واچ مدتی است که قوت گرفته و در کنار این، گزارشات متعددی منتشر شده که به اضافه شدن پشتیبانی از GPS و ارتباط موبایلی به پوشیدنی مورد بحث اشاره دارد.

در هر حال اگر نسخه جدید ساعت هوشمند اپل در تاریخ هفدهم شهریورماه رونمایی شود آنگاه می توان امیدوار بود که مراسم رونمایی از آن همزمان با آیفون های جدید رخ دهد.

سایت ۹to5mac در گزارش خود پیرامون تمام شدن موجودی اپل واچ به فهرست بلند بالایی از نسخه های مختلف این پوشیدنی اشاره کرده است اما اگر به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید درخواهید یافت که جدیدترین مدل های دستگاه شامل اسپورت، بهره مند از فولاد ضد زنگ، هرمس و ادیشن همگی تمام شده اند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato