عکس و ویدیوی تازه ای که آیفون 7 پلاس را با بدنه مشکی رنگ نشان می دهند [تماشا کنید]

عکس و ویدیوی تازه ای که آیفون 7 پلاس را با بدنه مشکی رنگ نشان می دهند [تماشا کنید]

چندی پیش ویدیو و عکس های تازه ای از آیفون ۷ پلاس با بدنه ای مشکی رنگ و پورت اسمارت کانکتور به بیرون درز کرد.

اگر خبرهای مربوط به مدل های آتی آیفون را دنبال کرده باشید حتما در جریان هستید که تاکنون گزارشات متعددی در خصوص رنگ تازه این دستگاه منتشر گردیده، با این همه در مورد شایعه وجود اسمارت کانکتور باید بگوییم که مرتبا خبرهایی در تایید آن یا نفی آن به گوش می رسد و در نتیجه نمیتوان با اطمینان در مورد آن صحبت کرد.

در مورد شایعات دیگری که از سوی منابع متعدد خبری منتشر شده اند هم باید بگوییم که گفته می شود نوارهای مربوط به آنتن دهی دستگاه، این بار در جای دیگری از بدنه تعبیه خواهند شد و علاوه بر این، هر دو مدل آن از دوربین بزرگ تری بهره خواهند گرفت. ظاهرا شرکت ساکن کوپرتینو تصمیم گرفته جک هدفون را از روی بدنه این دو دستگاه حذف نماید و یک اسپیکر دیگر را هم برای ایجاد صدای استریو به این پکیج اضافه نماید.

گفته می شود که آیفون ۷ پلاس قرار است برای داشتن زوم بهتر، دوربینی با لنز دوگانه را در خود جای دهد و در کنار این، سه گیگابایت رم و یک پورت اسمارت کانکتور هم برایش در نظر گرفته شده. دیگر پیش بینی های مطرح شده برای این دستگاه ها به ضد آب بودن بدنه آنها، افزوده شدن رنگ مشکی و همچنین دکمه هوم پشتیبانی کننده از تکنولوژی فورس تاچ با بازخورد لرزشی اشاره دارد.

طبق گزارشات، اپل در نظر دارد آیفون ۷ را در تاریخ هفدهم شهریور ماه رونمایی کند و دریافت پیش سفارش برای آن نیز دو روز بعد یعنی نوزدهم شروع می شود و از تاریخ ۲۶ همان ماه نیز کاربران می توانند آیفون های خریداری شده خود را تحویل بگیرند.

269120-1920-w600 269111-1920-w600 269114-1920-w600 269117-1920-w600

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato