سامسونگ با کمپین تبلیغاتی تازه در پی ارتقاء روح حاکم بر بازی های المپیک ریو 2016 است

سامسونگ با کمپین تبلیغاتی تازه در پی ارتقاء روح حاکم بر بازی های المپیک ریو 2016 است

سامسونگ اقدامات زیادی را برای ارتقاء تجربه المپیکی ورزشکاران حاضر در مسابقات ریو ۲۰۱۶ انجام داده، و همان طور که اطلاع دارید یک دستگاه موبایل گلکسی S7 Edge با طراحی اختصاصی را به تمامی آنها هدیه کرده.

حال این کمپانی قصد دارد چنین راهکاری را برای تماشاگران نیز به کار بگیرد. در کمپین «Pin Promotion» حاضرین در شهرهای ریو، سائوپائولو و غیره می توانند مجموعه نشان های اختصاصی المپیک را جمع آوری کرده و ضمن ارتقاء «روح حاکم بر بازی ها» شانس برنده شدن جوایز ارزنده ای را نیز داشته باشند.

samsung-pin-promotion-olympics-2

در همین راستا، شرکت مورد بحث مجموعه ای متشکل از ۳۰ نشان ویژه برای بازی های المپیک طراحی کرده، که ۲۲ مورد مخصوص ورزش های مختلف و ۸ نمونه مختص فرهنگ ریودوژانیرو است. تماشاگران با خرید محصولات مختلف سامسونگ از غرفه های مخصوص دهکده المپیک، استفاده از خدمات متنوع این کمپانی، یا شرکت در مسابقات ویژه که در محل غرفه ها برگزار می شود، می توانند نشان ها را جمع آوری کرده و در جایگاه ویژه نگهداری نمایند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی غول تکنولوژی کره، فردی که بتواند تمامی ۳۰ نشان ویژه را جمع آوری کند، برنده سفر رایگان دونفره به کشور ژاپن و شهر توکیو، میزبان مسابقات المپیک ۲۰۲۰ خواهد شد. ضمن اینکه جوایز دیگری همچون ایرفون های هوشمند و ورزشی Gear IconX و موبایل گلکسی S7 Edge با طراحی ویژه ریو ۲۰۱۶ نیز به چشم می خورد.

Rio2016_OlympicGamesPin_Main_2

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato