موبایل های نکسوس 2016 مجوز FCC را دریافت کردند [به روز رسانی شد]

موبایل های نکسوس 2016 مجوز FCC را دریافت کردند [به روز رسانی شد]

حتماً می دانید دو موبایل نکسوس سال جاری با نام های Marlin و Sailfish را کمپانی تایوانی HTC می سازد. این دو دستگاه به تازگی گواهی «کمیسیون ارتباطات فدرال» یا همان FCC را دریافت کردند.

طبق اسناد موجود، این دو تلفن همراه که به ترتیب شماره مدل G-2PW4100 و G-2PW2100 دارند، از شبکه های متعلق به اپراتورهای AT&T، ورایزن، T-Mobile و اسپرینت نیز پشتیبانی می کنند.

بر اساس شایعات قبلی، نکسوس Marlin با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و رزولوشن QHD معرفی شده و مدل کوچک تر یعنی Sailfish نمایشگر ۵ اینچی تمام اچ دی در اختیار خواهد داشت. همچنین هر دو دستگاه به چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ با پردازنده ۴ هسته ای و پردازشگر گرافیکی آدرنو ۵۳۰ مجهز خواهند شد.

لازم به ذکر است این دو تلفن همراه، دومین و سومین نکسوس های تولیدی شرکت تایوانی HTC خواهند بود. هر چه باشد، آنها در این راه پیشگام بودند و اولین اسمارت فون اختصاصی گوگل یعنی Nexus One را ساخته اند. حال با گذر از فیلتر FCC احتمالاً به زودی شاهد معرفی هر دو موبایل از سوی گوگل خواهیم بود.

در ادامه اسناد منتشر شده از سوی FCC را می بینیم:

FCC_nexus_htc_marlin_sailfish_1 FCC_nexus_htc_marlin_sailfish_2 FCC_nexus_htc_marlin_sailfish_3 FCC_nexus_htc_marlin_sailfish_4

 

به روز رسانی:

امروز تصویر دیگری منتسب به یکی از نکسوس های HTC فاش شده اما با توجه به اینکه طراحی دو دستگاه مورد بحث شبیه به یکدیگر هستند، به سختی می توان گفت کدام یک در تصویر دیده می شود. ضمن اینکه برخی شایعات نشان می دهند برای ساخت این دو محصول از مواد متفاوتی استفاده می شود، یعنی مدل بزرگ تر از جنس فلز و شیشه و مدل کوچک تر پلاستیکی خواهد بود.

در ادامه دو تصویر واقعی منتسب به نکسوس امسال گوگل را می بینید:

Yet-another-leaked-photo-of-the-Nexus-MarlinSailfish

Google-Nexus-Sailfish-live-photo-02

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato