آمار و ارقام ارائه شده از تعداد کاربران سیانوژن ممکن است نادرست باشند

آمار و ارقام ارائه شده از تعداد کاربران سیانوژن ممکن است نادرست باشند

همانطور که مطمئنا در خبرها خوانده اید، کمپانی سیانوژن اخیرا به منظور سرپا نگه داشتن تجارت خود حدود ۲۰ درصد از نیروهای خود را اخراج کرده است. در همین گیر و دار اما کرت مک مستر، مدیر عامل کمپانی اعلام کرده که در حال حاضر ده ها میلیون کاربر از رام کاستوم شرکت او برای اندروید یعنی سیانوژن ماد استفاده می کنند.

با گزارشاتی که اخیرا منتشر شده، به نظر می رسد که آمار و ارقام ارائه شده توسط کمپانی از تعداد کاربران سیانوژن ماد صحیح نباشند. در صورت اثبات این موضوع، آن هم در روزهایی که شرایط سیانوژن چندان مساعد نیست، ارائه این آمار غلط برای کمپانی قطعا مشکل ساز خواهد شد.

تعداد کاربران سیانوژن ماد در طول زمان همواره در حال فراز و نشیب بوده، اما نمی توان کتمان کرد که برای یک رام کاستوم همیشه بالا بوده است. در سال ۲۰۱۴ مک مستر ادعا کرد که کاربران ردیابی شده سیانوژن به ۲۰ میلیون نفر رسیده اند. در سال ۲۰۱۵ گفته می شد که این آمار به ۵۰ میلیون نفر هم رسیده است، اما بسیاری از این کاربران قابل ردیابی نبوده اند.

اما به گزارش The Information، طبق تحقیقات صورت گرفته روی یکی از اسناد داخلی سیانوژن به نظر می رسد که این آمار و ارقام صحیح نباشند. یکی از مسئولان سیانوژن در واکنش به این موضوع اظهار داشته که ردیابی کاربران سیانوژن ماد به خاطر مسائل حریم خصوصی کار آسانی نیست.

وی مدعی است که کمپانی هیچ گاه آمار و ارقام غلطی در مورد تعداد کاربرانش ارائه نکرده، اما احتمال آن هست که افرادی مشخص به اعداد و ارقام زینت بخشیده باشند.

از آنجا که استارتاپ سیانوژن با سرمایه گذاری ریسک پذیر  پا گرفته، برای گردانندگانش اثبات این موضوع که پلتفرم شان همچنان پرطرفدار است اهمیت فراوانی دارد. حالا که در صحت آمار ارائه شده شک و شبهه ایجاد شده، احتمالا سرمایه گذاران سیانوژن خواهان پاسخ های روشنی از سوی این شرکت برای ادامه پشتیبانی خود از رام سیانوژن ماد خواهند بود.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato