ارزش سهام سامسونگ به بیشترین میزان خود در یک روز رسید

ارزش سهام سامسونگ به بیشترین میزان خود در یک روز رسید

اگرچه عملکرد نسبتاً ضعیف سامسونگ در بازار سهام طی سال گذشته میلادی سبب شد تا سرمایه گذاران تمایل خود را از دست داده و حاضر به پرداخت مبالغ کلان برای خرید سهام کمپانی کره ای نشوند، اما عرضه گلکسی اس ۷ سبب شد تا سامسونگ به بهترین سه ماهه خود در چند سال اخیر دست یابد و انتظار می رود که این روند موفقیت آمیز با عرضه فبلت محبوب گلکسی نوت ۷ نیز ادامه یابد.

حالا به نظر می رسد که تمام موفقیت های اخیر کره ای ها دست به دست یکدیگر داده اند تا ارزش سهام سامسونگ الکترونیکس در یک روز، به بیشترین حد خود رسیده و به ۱.۵۸۵ میلیون وون (معادل ۱۴۳۳ دلار) در ازای هر سهم افزایش یاد.

ارزش هر سهم از کمپانی مورد اشاره برای اولین بار بعد از ماه مارس ۲۰۱۵، در ماه گذشته میلادی به ۱.۵ میلیون وون رسید که نقطه عطفی در عملکرد چند سال اخیر سامسونگ به شمار می رفت. در واقع روند افزایش ارزش سهام از زمانی شروع شد که سامسونگ گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرد و بعد از آن در تلاش بود تا قیمت سهام را به بالاترین حد خود برساند.

در حال حاضر سرمایه گذاران امیدوار هستند که موفقیت روزافزون سامسونگ ادامه دار باشد و کمپانی کره ای بتواند با افزایش درآمد خود، هزینه صرف شده روی سهام را بازگرداند. تا به امروز ۴۳ تحلیلگر مختلف پیش بینی کرده اند که ارزش سهام سامسونگ همچنان افزایش خواهد یافت و در نهایت به ۱.۸ میلیون وون (معادل ۱۶۲۴ دلار) خواهد رسید که بیشترین رقم در تاریخ کمپانی مورد اشاره برشمرده می شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato