اپلیکیشن Duo گوگل در صدر جدول محبوب ترین اپلیکیشن های رایگان پلی استور قرار گرفت

اپلیکیشن Duo گوگل در صدر جدول محبوب ترین اپلیکیشن های رایگان پلی استور قرار گرفت

در حالی که هنوز یک هفته هم از انتشار اپلیکیشن مکالمات ویدئویی Duo نگذشته، به نظر می رسد که محصول جدید گوگل با استقبال فوق العاده ای از سوی کاربران آمریکایی مواجه شده است. اگر این روزها به جدول محبوب ترین اپلیکیشن های رایگان گوگل پلی استور نگاهی بیندازید، Duo را بالاتر فیسبوک مسنجر و پوکمون گو در صدر آن خواهید دید.

برای مشاهده این جدول، کافیست اپلیکیشن پلی استور را در گجت اندرویدی تان باز کرده و به قسمت Top Free بروید. اینجاست که Duo را در صدر جدول و اپلیکیشن های فیسبوک مسنجر، پوکمون گو، فیسبوک، اسنپ چت و یوتوب موزیک را در رده های بعدی مشاهده خواهید کرد.

شایان ذکر است که کاربران پلی استور در حال حاضر به اپلیکیشن Duo امتیاز ۴.۵ از ۵ را داده اند که به میزان قابل توجهی از امتیازات فیسبوک (۴.۰)، فیسبوک مسنجر (۳.۹) و اسنپ چت (۳.۹) بالاتر است.

طی هفته ای که گذشت، بسیاری بر این عقیده بودند که اپلیکیشن Duo شانس کمی برای رقابت با غول هایی همچون واتس اپ، فیسبوک مسنجر و فیس تایم دارد. اما شواهد و قرائن نشان می دهد که اوضاع این گونه نیست و همین حالا Duo به شدت توسط کاربران اندروید مورد استقبال قرار گرفته است.

Google Duo در روز اول عرضه برای کشورهای محدودی منتشر شد، اما حالا برای کلیه کاربران از سراسر دنیا در دسترس است. با وجود موفقیت Duo در آغاز عرضه، باید منتظر ماند و دید که آیا گوگل می تواند از این پتانسیل استفاده کرده و موج کاربران اولیه اش را به کاربران فعال روزانه تبدیل کند یا خیر.

جدول پلی استور به ما می گوید که بسیاری از کاربران اندروید به Duo شانسی برای مطرح شدن داده اند، اما شاید بزرگترین چالش گوگل این باشد که به کاربران اثبات کند که Duo بهترین گزینه آن ها برای برقراری مکالمات ویدئویی است.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato