اپل هفتمین بتای توسعه دهندگان و ششمین بتای عمومی را برای iOS 10 منتشر کرد

اپل هفتمین بتای توسعه دهندگان و ششمین بتای عمومی را برای iOS 10 منتشر کرد

اپل پیش از این هر چند هفته یک بار در روزهای سه شنبه اقدام به انتشار نسخه های بتای iOS 10 می نمود، اما به تازگی این روند را کنار گذاشته و با اینکه آخرین بتا را روز دوشنبه منتشر کرده بود، به تازگی نسخه بتای جدیدی را در روز جمعه در دسترس کاربران قرار داده.

این نسخه که بتای ۷ به شمار می رود، برای تمامی کاربرانی که حساب کاربری ویژه توسعه دهندگان در اختیار دارند و دستگاه هایشان در برنامه بتا ثبت شده، قابل دانلود و نصب خواهد بود. بنابراین اگر در حال حاضر سیستم عامل iOS 10 beta روی دیوایس شما نصب باشد، می توانید از طریق بخش تنظیمات و گزینه «به روز رسانی نرم افزار» اقدام به نصب بتای ۷ نمایید.

iOS10_beta7_update_apple_1

لازم به ذکر است این بسته کوچک تقریباً ۶۰ مگ حجم داشته و به احتمال زیاد پَچ های امنیتی و رفع ایرادات جزئی را در بر دارد، ولی ویژگی های جدیدی را ارائه نخواهد کرد.

البته کوپرتینویی ها افرادی که جزء توسعه دهندگان به شمار نمی روند را نیز بی نصیب نگذاشته و به تازگی، بتای ۶ که روز دوشنبه برای توسعه دهندگان منتشر شده بود را برای تست عمومی در اختیار همه کاربران قرار داده اند. همچون همیشه روند به روز رسانی از آمریکای شمالی آغاز شده است.

ذکر این نکته ضروریست که هنوز نمی دانیم اپل قبل از نهایی شدن iOS 10 چند نسخه بتا عرضه خواهد کرد، اما سال گذشته در چنین بازه ای شاهد عرضه آخرین بتای iOS 9 بودیم، بنابراین به نظر می رسد زمان زیادی تا پایان به روز رسانی های بتای iOS 10 باقی نمانده باشد.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato