جهت تغییر نگرش مشتریان، اپل کلمه 'استور' را از نام فروشگاه های خود حذف می کند

جهت تغییر نگرش مشتریان، اپل کلمه 'استور' را از نام فروشگاه های خود حذف می کند

فروشگاه های «اپل استور» همواره چیزی بیشتر از یک فروشگاه معمولی بودند؛ اتمسفر خاص حاکم بر این مکان ها علاوه بر ایجاد امکان گشت و گذار در میان محصولات اپل، استفاده از وای فای رایگان و نوشیدن یک فنجان قهوه، حس و حال خوبی را برای گذراندن مدتی از وقت و لذت بردن از آن فراهم می سازد. بنابراین عجیب نیست که سران این کمپانی بخواهند نام نمایندگی های خود را به کلمه «فروشگاه» محدود نسازند. به همین دلیل به تدریج کلمه «استور» از نام فروشگاه های اپل حذف خواهد شد.

از این پس خرده فروشی های فیزیکی اپل تنها با نام «اپل» و اسم محل آن شناخته می شوند. به مانند «Apple Union Square» یا «Apple Valley Fair». این تغییر از هفته قبل آغاز شده. چند روز پیش این شرکت دستور العملی را در اختیار کارمندان فروشگاه هایش قرار داده و از آنها خواسته دیگر از کلمه استور برای اشاره به محل کار خود استفاده نکنند.

البته قرار است این تغییر به تدریج و با تاسیس خرده فروشی های فیزیکی جدید اپل به انجام برسد و در نهایت شامل تمام فروشگاه های فیزیکی و مجازی این شرکت خواهد شد.

این اقدام از آن جهت حائز اهمیت است که خرده فروشی های تازه اپل دیگر تنها مکانی برای عرضه محصولات نیستند. برخی از آنها چون «Apple Union Square» مکان هایی نیز برای گردهم آیی، تفریحات گروهی، جلسات پرسش و پاسخ و کلاس های آموزشی را نیز فراهم آورده اند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato