تبلت Galaxy Tab S سامسونگ به اندروید 6.0 آپدیت نخواهد شد

تبلت Galaxy Tab S سامسونگ به اندروید 6.0 آپدیت نخواهد شد

تبلت زیبا و پیشرفته سامسونگ یعنی Galaxy Tab 2 که بیش از دو سال قبل در دو مدل ۸.۴ و ۱۰.۵ اینچی به بازار معرفی شد، هنوز هم یکی از بهترین ها به شمار می رود، اما خبر بد اینکه ظاهراً خود کمپانی کره‌ای چندان علاقه‌ای به این محصول ندارد.

در همین راستا، صفحه سامسونگ موبایل کشور هلند در شبکه فیسبوک تأیید کرد که به روز رسانی اندروید مارشملو برای این تبلت عرضه نخواهد شد. این خبر کمی تعجب برانگیز است، زیرا در برخی بنچمارک ها Tab S را با اندروید ۶.۰ مشاهده شده بود، ضمن اینکه شایعاتی مبنی بر آپدیت این نسخه اندروید برای تبلت یاد شده نیز به گوش می رسید.

با این تفاسیر، ظاهراً غول تکنولوژی کره جنوبی تغییر عقیده داده، یا اینکه از ابتدا هم قصد نداشته چنین آپدیتی را عرضه کند. به هر صورت این تبلت نسبتاً قدیمی محسوب شده و طبق نظر شرکت مورد بحث باید به بازنشستگی اجباری برود.

همان طور که می دانید سامسونگ وعده به روز رسانی برای بسیاری از دیوایس های اندرویدی اش را به خریداران می دهد، اما ظاهراً تنها پرچمداران این کمپانی در اولویت آپدیت به نسخه های بالاتر سیستم عامل قرار دارند، و دیگر محصولات آنها که از همه نظر شایسته دریافت به روز رسانی هستند، مورد بی مهری قرار می گیرند.

حال باید دید آیا سامسونگ در این رویه تجدید نظر خواهد کرد یا خیر.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato