بالاخره حالت شب به نسخه iOS اپلیکیشن توییتر هم رسید

بالاخره حالت شب به نسخه iOS اپلیکیشن توییتر هم رسید

بالاخره پس از گذشت یک ماه از ارائه قابلیت "حالت شب" در نسخه اندروید اپلیکیشن توییتر، کاربران این شبکه اجتماعی در پلتفرم iOS هم می توانند از امروز به این حالت دسترسی داشته باشند. با فعال سازی حالت شب، پس زمینه سفید رنگ رابط کاربری توییتر جای خود را به صفحه ای تیره با فونت روشن می دهد.

در این حالت، شب ها می توان راحت تر از همیشه و با فشار کمتری روی چشم ها به مطالعه مطالب توییتر پرداخت. غیر فعال کردن حالت شب هم مجددا رابط کاربری اپلیکیشن را به رنگ اصلی خود باز می گرداند.

برای فعال سازی حالت شب در نسخه iOS، می بایست روی تب Me در انتهای صفحه اپ توییتر اشاره کرده و سپس آیکن چرخ دنده یا همان تنظیمات را لمس کنید. اینجا سوئیچی برای فعال سازی حالت شب را مشاهده خواهید کرد. برای غیر فعال کردن این حالت هم می بایست دوباره همین کار را تکرار نمایید.

اما حالت شب تنها قابلیت جدید نسخه iOS اپ توییتر نیست. قابلیت جدید دیگر، ابزاری است که توییت ها را بسته به کیفیت برای نمایش در تایم لاین فیلتر می کند. بدین صورت که از نمایش توییت های تکراری یا محتوای ارسال شده به طور خودکار که ممکن است حاوی پیام های تهدیدآمیز باشند جلوگیری به عمل می آورد.

انتشار بروزرسانی جدید توییتر برای پلتفرم iOS از امروز آغاز شده است. در صورتی که این بروزرسانی هنوز به آیفون یا آیپدتان نرسیده، حتما تا پایان امروز اپ استور را برای انتشار این آپدیت چک کنید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato