اپل هشتمین نسخه بتا از iOS 10 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد

اپل هشتمین نسخه بتا از iOS 10 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد

اپل روز گذشته هشتمین نسخه بتا از iOS 10 را در اختیار توسعه دهندگان گذاشت در حالی که نسخه هفتم بتای عمومی نیز در اختیار کاربرانی که در طرح بتای عمومی شرکت کرده بودند، قرار گرفت. این در حالیست که از ارائه نسخه بتای هفتم برای توسعه دهندگان و ششم برای کاربران بتای عمومی، تنها حدود یک هفته سپری می شود.

اپل حدود دو ماه پیش و در رویداد WWDC، از نسخه دهم iOS پرده برداشت و اکنون نسخه های یاد شده را در اختیار کاربران قرار داده که رفته رفته باگ های کمتری پیدا می کنند.

افرادی که در طرح بتای عمومی ثبت نام کرده اند می توانند iOS 10 را از طریق آپدیت OTA و بدون اتصال موبایل به کامپیوتر دریافت کنند.

iOS 10 یک به روز رسانی بزرگ به شمار می رود که قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران آیفون و آیپد قرار می دهد. بخش زیادی از این ویژگی ها البته برای کاربرانی مفید خواهند بود که بتوانند در دستگاه های نه چندان قدیمی خود، از ۳D Touch بهره مند شوند. در واقع اپل تمرکز خود در این نسخه از سیستم عامل iOS را بر روی افزایش بهره وری ۳D Touch قرار داده است.

این در حالیست که بخش «Control Center» نیز پس از مدت ها بازطراحی شده و اکنون قسمت مدیریت موسیقی، از جایگاهی کاملاً مستقل برخوردار شده است. اپل می گوید که iOS 10، بزرگترین به روز رسانی این سیستم عامل است. انتظار می رود که پیش از پایان یافتن شهریور ماه، شاهد ارائه نسخه نهایی آن برای آیفون، آیپد و آیپاد باشیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato