سونی ساعت FES Watch U با نمایشگر e-ink را معرفی کرد

سونی ساعت FES Watch U با نمایشگر e-ink را معرفی کرد

تقریباً دو سال قبل شرکت Fashion Entertainment که یکی از زیرمجموعه های سونی به شمار می رود، ساعت FES Watch را معرفی کرد که اگرچه اسم جذابی را یدک نمی کشد، اما طراحی و ظاهر منحصر به فردی دارد. در این محصول صفحه نمایش e-ink به کار رفته، ضمن اینکه بندهای آن نیز از همین نوع نمایشگر انعطاف پذیر بهره می گیرند.

به تازگی این کمپانی با مدل جدید FES Watch U به میدان بازگشته، و همچون قبل تأمین سرمایه آن به صورت جمع سپاری و از طریق پلتفرم اختصاصی سونی یعنی First Flight صورت می گیرد.

fes-watch-u-2

البته FES Watch را نمی توان اولین ساعت هوشمند با نمایشگر e-ink دانست؛ شرکت هایی همچون Pebble و دیگران مدت هاست به این کار مشغولند، اما سونی طرحی نو درانداخته و کاربران این ساعت قادرند ظاهر صفحه و بند را به طور همزمان و به راحتی تغییر دهند.

گفتنی است محصول فوق در سطح جهان چندان معروف نیست، زیرا هنوز در کشوری به جز ژاپن عرضه نشده، اما در همین کشور نیز به موفقیت خوبی دست یافته. به همین دلیل کمپانی مذکور قصد دارد در نسخه بعدی، ۱۲ طرح دیگر را به آن اضافه کرده و اپلیکیشنی مخصوص را ارائه کند تا طرح های تازه به مرور در اختیار کاربر قرار گیرند.

fes-watch-u-3

همچون قبل، FES Watch U نیز از طریق وب سایت جمع سپاری First Flight سونی معرفی شده و تا ۷ اکتبر (۱۶ مهرماه) فرصت دارد تا سرمایه مورد نیازش را جمع آوری نماید، ضمن اینکه هنوز مشخص نیست این محصول به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد یا خیر.

در ادامه ویدیوی معرفی این ساعت نسبتاً هوشمند را مشاهده کنید:

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato