لحظه های نمایشگاه IFA 2016 را با اینستاگرام دیجیاتو دنبال کنید

لحظه های نمایشگاه IFA 2016 را با اینستاگرام دیجیاتو دنبال کنید

پس از نمایشگاه CES که در لاس وگاس برگزار می گردد، بی شک می توان نمایشگاه IFA را بزرگترین رویداد تکنولوژی در دنیا دانست. هر ساله خیل عظیمی از معتبرترین شرکت های دنیا در برلین گرد هم می آیند و آخرین دستاورد های خود را به معرض نمایش می گذارند. IFA با شور و هیجان بالایی که دارد، محفلی بی نظیر به عاشقان تکنولوژی است؛ محفلی که در آن می توان آخرین تغییرات این حوزه جذاب را تنفس کرد و با آن به وجد آمد.

همچون سال های گذشته دیجیاتو در این رویداد نماینده ای اختصاصی دارد و به صورت ویژه رخداد های IFA را برای شما پوشش خواهد داد. اما امسال تصمیم گرفتیم تا شما را بیشتر از حال و هوای نمایشگاه و آنچه که در آلمان رخ می دهد مطلع سازیم. لذا در روزهای نمایشگاه، اینستاگرام دیجیاتو در بخش Stories لحظه های ناب این رویداد را برای شما به تصویر می کشد.

این نوع پوشش از رویدادها در میان رسانه های خارجی با استفاده از اپلیکیشن اسنپ چت، امری عادی به حساب می رود، اما متاسفانه به خاطر در دسترس نبودن اسنپ چت در ایران، تا کنون فرصت چنین پوششی به وجود نیامده بود که حالا به لطف اینستاگرام و قسمت Stories آن، این مهم محقق شده است و دیجیاتو خوشحال است که با حرکتی متفاوت می تواند کاربران خود را با IFA همراه سازد.

دیجیاتو را در اینستگرام دنبال کنید

ویجیاتو
نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato