جاروبرقی جدید شرکت Dyson، قهرمان حفظ تعادل

جاروبرقی جدید شرکت Dyson، قهرمان حفظ تعادل

اگر تجربه نسبتاً زیادی در کار با جاروبرقی های خانگی داشته باشید، می دانید که یکی از مهمترین مشکلات این لوازم، عدم همراهی آنها با شما برای حرکت در فضای منزل است. نتیجه این مشکل آن است که یا شلنگ مکنده خیلی زود از محل اتصال به دستگاه دچار پارگی می شود، یا با یک کشش ساده جاروبرقی به پهلو واژگون خواهد شد. حال کمپانی Dyson جاروبرقی جدیدی با نام «Cinetic Big Ball» را معرفی کرده که بر این مشکلات فائق می آید.

CY22_IRNK-R_04_B_2000x2000_38303702

کلیه قطعات این محصول، همان طور که از نامش پیداست، بر روی یک چرخ کروی بزرگ مونتاژ شده است. حرکت روی این چرخ کروی سبب می شود که جاروبرقی مورد نظر به راحتی به اطراف حرکت کند و از هر طرف که آن را بکشیم، بدون مقاومت پیروی نماید.

CY22_IRNK-R_01_WS_2000x2000_38303701

نکته دیگر آن است که Dyson محصول تازه خود را طوری طرحی نموده که تمرکز قطعات سنگین آن در کف دستگاه باشد، به این ترتیب مرکز ثقل این جاروبرقی در ارتفاعی نزدیک به زمین قرار گرفته که سبب می شود حتی اگر «Cinetic Big Ball» را به عمد واژگون کنید، به صورت خودکار دوباره به حالت قبلی خود باز گردد.

carbon-fiber-turbine-head-in-use

شرکت سازنده حدود ۲.۵ سال را صرف طراحی و آزمایش محصول خود کرده است. آنها بیش از ۱۰۰۰ نمونه آزمایشی از این دستگاه را به تولید رسانده و در بیش از ۹۰۰ تست حدود 1800 کیلوگرم گرد و غبار و آشغال را با آن تمیز کرده اند.

دسته این جاروبرقی جدید از سه نقطه قابلیت خشم دارد و جنس آن از فیبر کربن است. قیف مکنده زمینی آن نیز به یک پروانه جارویی خاص مجهز است که بسته به جنس کف ارتفاع و سرعت گردش آن تغییر می کند.

 

 

مخزن شیشه ای نگهدارنده آشغال ها مجهز به یک حلقه سیلیکونی برای تخلیه است که کوچکترین و سرسخت ترین ذرات را نیز در هنگام تخلیه از روی بدنه جدا می سازد. ضمن این که فیلترهای آن نیز طوری طراحی شده که ذراتی بزرگتر از ۰.۳ میکرون هیچ راهی به موتور نخواهند یافت. موتور قدرتمند این دستگاه می تواند مکش هوایی با سرعت 290 کیلومتر بر ساعت را ایجاد نماید.

CY22_IRNK-R_18_WS_2000x2000_38303705_2

جاروبرقی Cinetic Big Ball شرکت Dyson با قیمت ۶۰۰ دلار به صورت آنلاین قابل سفارش است و عرضه آن نیز از روز ۱۸ سپتامبر آغاز می شود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato