ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آلکاتل از پوشیدنی های هوشمند خود تحت عنوان خانواده «Move» پرده برداشت

آلکاتل روز گذشته مجموعه جدیدی از پوشیدنی های خود شامل Moveband، Movetime Wifi Watch، Movetrack و MOVE Track & Talk را معرفی کرد که هر کدام با در نظر داشتن هدفی توسعه یافته اند. طبق ...

Maryam Mousavi
نوشته شده توسط Maryam Mousavi | ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰

آلکاتل روز گذشته مجموعه جدیدی از پوشیدنی های خود شامل Moveband، Movetime Wifi Watch، Movetrack و MOVE Track & Talk را معرفی کرد که هر کدام با در نظر داشتن هدفی توسعه یافته اند.

طبق اعلام این شرکت، کلیه محصولات معرفی شده تحت عنوان خانواده Move برای افرادی طراحی شده اند که فعالیت بدنی زیادی دارند و می خواهند که به نوعی روی آنها نظارت داشته باشند و برای مثال بدانند که چه مقدار راه رفته اند، چقدر کالری سوزانده اند و در این حین موبایلشان چه اعلان هایی را دریافت کرده است.

در مورد ساعت هوشمند این شرکت پیشتر در خبرها توضیحاتی را برای شما ارائه کرده بودیم، از همین رو بهتر است با Moveband شروع کنیم؛ این ابزار نخستین دستبند ورزشی آلکاتل به شمار می رود که برای نظارت بر فعالیت های بدنی کاربرانش طراحی شده و مشخص می کند که فرد استفاده کننده چه مقدار کالری سوزانده، چه مسافتی را طی کرده، سرعتش در طول مسیر چقدر بوده و حتی اگر آن را در زمان خواب روی مچ خود داشته باشد می تواند الگوهای خواب فرد را نیز معین نماید.

Moveband همچنین می تواند به تلفن هوشمند شما متصل شده و اعلان های ورودی آن را که به پیام های متنی، تماس های صوتی، ایمیل و غیره مربوط می شوند را در خود نمایش دهد.

asd

شرکت سازنده برای کودکان نیز ابزاری به نام MOVE Track&Talk را معرفی کرده که به والدین امکان می دهد با نظارت بر موقعیت جغرافیایی فرزندانشان مراقب آنها باشند و همزمان با ارسال پیام های صوتی و تماس با آنها، ارتباطشان را با کودکان خود حفظ نمایند.

این پوشیدنی قادر است تا پنج شماره ضروری را در خود ذخیره کند و کاربر هم می تواند برای 10 شماره تنظیمات دلخواه خود را روی آن اعمال نماید. نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این است که دستگاه از وای فای، GSM و GPS برای تشخیص موقعیت دقیق کاربران خود استفاده می کند.

آلکاتل برای آن دسته از کاربرانی هم دوست دارند به جز فرزندان شان روی وسایل خود هم نظارت داشته باشند، ابزار دیگری به نام Movetrack را ارائه کرده که در اصل یک سنسور GPS است و می توان آن را به جاکلیدی، کیف یا اجناس قیمتی و مهم خود متصل کرد تا همیشه از موقعیت مکانی شان اطلاع داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی