جزئیات بیشتر در مورد چگونگی تعویض گلکسی نوت 7 در آمریکا

جزئیات بیشتر در مورد چگونگی تعویض گلکسی نوت 7 در آمریکا

حتما در خبرها خوانده اید که به دنبال دریافت گزارشات پراکنده از انفجار گلکسی نوت ۷ در حین شارژ، غول فناوری کره ای نیز از توقف فروش جدیدترین فبلت کهکشانی خود و حتی جمع آوری این دستگاه از بازار خبر داد.

این شرکت با انتشار بیانیه ای به مشتریان خود اعلام نمود که گلکسی نوت ۷ خریداری شده توسط آنها را دریافت می کند و ظرف یک هفته مدل بدون ایرادش را تحویل شان می دهد.

حالا این شرکت جزئیات بیشتری را در مورد طرح جمع آوری و تحویل نوت ۷ به مشتریانش منتشر نموده که ادامه با شما در میان خواهیم گذاشت. براین اساس، آن دسته از خریداران دستگاه که در آمریکا زندگی می کنند می توانند موبایل خود را تعویض نمایند.

روند تعویض هم به این صورت است که مشتریان یا می توانند دستگاه خود را تحویل داده و حداکثر ظرف مدت یک هفته نوت ۷ بدون ایراد را تحویل بگیرند یا اینکه آن را با یک گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۷ اج تعویض کرده و شرکت، اختلاف قیمت شان را به مشتری پرداخت می کند.

در پایان باید اضافه نماییم که این موبایل برای مدت دو هفته است که به بازار عرضه شده و طبق اعلام شرکت سازنده اش تا کنون ۲.۵ میلیون دستگاه از آن در سطح دنیا به فروش رفته. با این همه، ظرف همین بازه دو هفته ای، ۳۵ گزارش جداگانه دال بر انفجار دستگاه منتشر گردیده و شمار اندکی از کاربران اقدام به انتشار تصاویر مربوط به موبایل خود روی شبکه های اجتماعی کرده اند و مدعی شده اند که فبلت کهکشانی شان یا خیلی داغ شده یا منفجر گردیده است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato