کت چرمی معروف استیو جابز با قیمت پایه 4 هزار دلار در حراجی به فروش می رسد

کت چرمی معروف استیو جابز با قیمت پایه 4 هزار دلار در حراجی به فروش می رسد

تا به امروز بسیاری از وسایل شخصی استیو جابز در حراجی های مختلف به فروش رسیده اند اما شاید یکی از تازه ترین و هیجان انگیز اجناس متعلق به مدیرعامل پیشین اپل، کُتی باشد که وی هنگام خروج از کمپانی IBM در سال ۱۹۸۳ به تن داشت و تصویری هنگام پشت کردن به لوگوی این کمپانی از وی به ثبت رسیده است.

در حال حاضر، حراجی Julien's Live که شهرت خاصی در فروش اجناس متعلق به مشاهیر دارد، حراج برخی از اجناسی که پیشتر به جابز تعلق داشته اند را آغاز نموده و تنها ۲۱ روز برای ثبت قیمت های پیشنهادی باقی مانده است. از جمله این اجناس می توان به همان کت معروف، شلوار جین، ساعت سیکو و سی دی پلیر جابز اشاره نمود.

steve-jobs-auction-1-w600

با این حال بدیهی است که لباس های استیو جابز، آنقدرها هم ارزان قیمت نیستند و به عنوان مثال، کت چرمی وی با قیمت پایه ۴۰۰۰ دلار فروخته می شود و احتمالاً با پیشنهادهای بیشتر از سوی خریداران احتمالی، قیمت آن به چند ده هزار دلار هم برسد.

در نهایت باید گفت احتمالاً طرفداران دوآتشه اپل که از تمام دیوایس های کمپانی ساکن کوپرتینو بهره می برند، استقبال زیادی از این حراجی خواهند کرد. در هر صورت هیچ چیز بهتر از دسترسی یافتن به ساعت ها، کیف پول، لباس ها و دیگر اجناس متعلق به یکی از بزرگترین شخصیت های صنعت تکنولوژی جهان نمی تواند چنین طرفدارانی را راضی نگه دارد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato