انتشار ویدیوی دیگری از پیشرفت پروژه ساخت مقر جدید اپل [تماشا کنید]

انتشار ویدیوی دیگری از پیشرفت پروژه ساخت مقر جدید اپل [تماشا کنید]

باز هم یک ویدیوی دیگر از مقر در دست ساخت اپل منتشر شده که توسط یک پهپاد به ثبت رسیده است. در ویدیوی جدید می توان دید که بخشی از پنل های خورشیدی روی پشت بام ساختمان تکمیل شده اند و تا تکمیل نهایی آنها زمان زیادی باقی نمانده است.

Screen Shot 1395-06-14 at 15.47.02-w600

در این ویدیو بخش بیرونی ساختمان و محیط اطراف آن نیز به شکلی گسترده به نمایش کشیده می شود و در برخی صحنه ها، با تصاویر ثبت شده در سال گذشته نیز مورد مقایسه قرار می گیرد که با همین روش، می توانید به شکلی بهتر پیشرفت پروژه را مشاهده نمایید.

اینطور که پیداست، تمام شیشه های منحنی کناره های سختمان نصب شده اند و در حال حاضر تمرکز بیشتر بر بخش ها و ساختمان های جانبی مقر اصلی اپل قرار گرفته است. برای مثال، این شرکت در کنار ساختمان اصلی، در حال ساخت یک مجتمع برای واحد تحقیق و توسعه، در کنار دو پارکینگ عظیم است که قادر هستند ۸۰۰۰ خودرو را در خود جای دهند.

Screen Shot 1395-06-14 at 15.48.15-w600

همانگونه که ذکر شد در حال حاضر تمرکز ساخت و ساز بر روی سایر بخش ها قرار گرفته و برای مثال، در میانه ساختمان اصلی که ظاهری همچون یک سفینه فضایی دارد، یک فضای خالی باقی مانده که اپل مشغول بهبود شرایط آن بوده و قرار است یک باغ در آن قطعه احداث گردد.

پیش از این تیم کوک، مدیر عامل اپل بیان کرده بود که این پروژه احتمالاً تا پایان ۲۰۱۶ به اتمام می رسد و از ابتدای سال ۲۰۱۷ کارمندان اپل کم کم به مقر جدید منتقل خواهند شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato