انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر خانه مردی در آمریکا را به آتش کشید

انفجار یک گلکسی نوت 7 دیگر خانه مردی در آمریکا را به آتش کشید

ظاهرا ماجرای انفجارهای گلکسی نوت ۷ تمامی ندارد. به گزارش WMBF News، امروز یک گلکسی نوت ۷ دیگر هم هنگام شارژ منفجر شد و توانست خانه مردی ساکن هوری کانتی واقع در ایالت کارولینای جنوبی آمریکا را به آتش بکشد.

بازرسان اداره آتش نشانی می گویند که محل شروع آتش سوزی دقیقا نزدیک پریز برقی بوده که وزلی هارتزاگ گلکسی نوت ۷ خود را برای شارژ به آن متصل کرده است. وی که برای بازگرداندن دخترانش از منزل خارج می شود، هنگام بازگشت منظره وحشتناک خانه در حال حریق خود را می بیند که آتش نشانان مشغول خاموش کردن آن بودند.

البته تحقیقات برای علت این آتش سوزی همچنان ادامه دارد، بنابراین هنوز نمی توان مقصر اصلی این آتش سوزی را گلکسی نوت ۷ دانست. با این وجود، تنها وسیله متصل به برق دیگر خانه فقط یک کمپرسور هوا بوده که به گفته صاحب خانه حتی روشن هم نبوده است. آقای هارتزاگ و دخترانش در حال حاضر و تحت شرایطی که تحقیقات برای این آتش سوزی همچنان ادامه دارد، در یک هتل اقامت می کنند.

این خبر زنگ هشدار دیگری است برای خریداران گلکسی نوت ۷ تا پیش از استفاده از آن، هر چه سریع تر نسبت به تعویض دستگاه اقدام نمایند. انفجار باتری پرچمدار جدید سامسونگ تاکنون خسارت های زیادی به صاحبانش وارد کرده، بنابراین نباید تعویض دستگاه را مسأله ای سرسری و بی اهمیت در نظر گرفت.

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato