همه چیز درباره آیفون 13
داستان ادامه دارد؛ انفجار گلکسی نوت 7 و خسارت 1400 دلاری به هتلی در استرالیا

داستان ادامه دارد؛ انفجار گلکسی نوت 7 و خسارت 1400 دلاری به هتلی در استرالیا

در قسمت دیگری از سریال دنباله دار آتش گرفتن گلکسی نوت ۷، آخرین گزارش ها حاکی از آن هستند که یک دستگاه فبلت پرچمدار سامسونگ به صورت خود به خودی آتش گرفته و این بار، بیش از ۱۴۰۰ دلار به اتاق محل اقامت صاحبش در هتلی در استرالیا خسارت وارد نموده. مالک این موبایل، فردی استرالیایی است (بود) که در سفری تجاری به سر می برد.

او در این رابطه می نویسد:

صبح امروز، وقتی هنوز خواب بودم، موبایلم در حال شارژ آتش گرفت و تقریباً منفجر شد، به گونه ای که نتوانستم سیم کارت و کارت حافظه را از آن بیرون بیاورم. من از شارژر و کابل استاندارد خود دستگاه استفاده می کردم. به خاطر این اتفاق، ملحفه و فرش اتاق نیز علاوه بر انگشتان دستم سوختند.

او در ادامه به نمایندگی سامسونگ مراجعه کرده و آنها گفته اند این اولین مورد چنین رخدادی در استرالیا به شمار می رود، ضمن اینکه یک دستگاه موبایل J1 به او امانت داده، و خسارت وارد آمده به هتل را نیز تماماً متقبل شده اند.

این واقعه، جدیدترین نمونه از اتفاقات ناگوار پس از عرضه سراسری گلکسی نوت ۷ به شمار می رود، و همان طور که می دانید سامسونگ پس از دریافت چندین گزارش در این رابطه، فراخوان جمع آوری عمومی این دستگاه را صادر کرد.

note7-explode-australia-1

با این حال ظاهراً این اخبار به گوش تاجر استرالیایی نرسیده است، زیرا کمپانی کره ای به تمامی مالکین گلکسی نوت ۷ قول داده بدون قید و شرط دستگاهشان را تعویض کرده یا پس می گیرد.

گفتنی است فراخوان بیش از ۲.۵ میلیون فبلت پرچمدار از سوی سامسونگ، خسارات مالی شدیدی را به آنها وارد آورده است. کره ای ها قصد داشتند برای اولین بار پس از سه سال، گزارش رشد سالیانه خود را به خاطر موفقیت گلکسی S7 و ادامه روند فروش فوق العاده نوت ۷ منتشر سازند، اما ظاهراً اوضاع به نفع آنها پیش نمی رود، و معرفی آیفون ۷ در کنفرانس امروز اپل نیز مزید بر علت خواهد شد.

نظرات ۳۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato