سونی رسما نسخه باریک تر پلی استیشن 4 را معرفی کرد

سونی رسما نسخه باریک تر پلی استیشن 4 را معرفی کرد

سونی رسما نسخه باریک تر پلی استیشن 4 را معرفی کرد

سونی تلاش زیادی کرد تا خبر عرضه نسخه باریک تر پلی استیشن ۴ را تا قبل از رویداد Playstation Meeting مخفی نگه دارد، اما از عکس ها و ویدیو های منتشر شده در روز های گذشته متوجه می شویم که شکست خورده اند. در حالی که مراسم اختصاصی پلی استیشن در حال برگزاری است، حساب رسمی توئیتر پلی استیشن اروپا رسما به معرفی نسخه جدید کنسول نسل هشتمی سونی پرداخت.

«با مدل جدید پلی استیشن ۴ آشنا شوید. سبک تر، باریک تر، اما به زیبایی نسخه اول.» اینطور که از رویکرد سونی و همینطور بسته بندی های لو رفته در سطح جهان بر می آید، سونی از این مدل جدید به عنوان نسخه پلی استیشن ۴ اسلیم یاد نمی کند و در واقع آن را مدل جدید کنسول اصلی می داند.

sony-ps4-slim-neo-2016-1716-w600

همچون اکس باکس وان اس، پلی استیشن ۴ نسبت به نسخه اصلی کوچکتر بوده، اما دارای تمامی مشخصات و امکانات سیستم قبلی است. تنها تغییرات ایجاد شده شامل ظاهر دستگاه است؛ از جمله طراحی صیقلی تر در گوشه ها، لبه ی باریک تر بالایی، و تغییرات جزئی مثل افزوده شدن لایت بار جدید به تاچ پد کنترلر دوال شاک ۴.

تاریخ عرضه رسمی «پلی استیشن ۴ جدید» ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) اعلام شده و با قیمت ۲۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

سونی در مراسم پلی استیشن میتینگ سخنی از این کنسول به میان نیاورد و تمام تمرکز خود را معطوف سیستم جدید پلی استیشن ۴ پرو کرد. وبلاگ نویسی زنده این مراسم را از این لینک و سایر اخبار مربوط به این مراسم را از دست ندهید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل