فایل های ایمیج کارخانه و OTA اندروید 7.0 برای موبایل نکسوس 6P منتشر شد

فایل های ایمیج کارخانه و OTA اندروید 7.0 برای موبایل نکسوس 6P منتشر شد

چند هفته قبل ایمیج کارخانه اندروید نوقا برای دیوایس های نکسوس منتشر شد، اما این آپدیت در نکسوس ۶P مشکلات عدیده ای را در زمینه عملکرد کلی و شارژدهی ایجاد کرد، به گونه ای که گوگل روند به روز رسانی برای این دستگاه را متوقف ساخت.

پس از بروز این مشکل، گوگل فایل های ایمیج اسمارت فون مورد بحث را از صفحه آپدیت خود نیز حذف کرد، اما تا آن لحظه بسیاری از کاربران نکسوس ۶P آپدیت را دریافت کرده، ضمن اینکه به علت عدم اعلام رسمی این قضیه، کاربران زیادی نیز هنوز منتظر اندروید ۷.۰ برای این تلفن همراه هستند.

گفتنی است چنین مشکلی برای اندروید نوقا در Nexus 9 LTE نیز از سوی کاربران گزارش شده، اما تاکنون از سوی گوگل یا اپراتورهای مربوطه تأیید نشده است.

همچنین طبق اظهارات اپراتور Vodafone بیشتر این مشکل و تأخیر در به روز رسانی به هوآوی بر می گردد، و بنابراین نمی توان گوگل را مقصر اصلی در عدم ارائه آپدیت به کاربران دیوایس Nexus 6P دانست.

اما خبر خوب این است که ظاهراً مشکل فوق برطرف شده، و گوگل ایمیج کارخانه و OTA برای اسمارت فون مذکور را منتشر ساخته. شماره بیلد این نسخه NRD90U است که هم اکنون قابل دانلود بوده و بسته امنیتی ماه سپتامبر نیز داخل آنها تعبیه شده.

جهت دانلود آپدیت اندروید ۷.۰ برای نکسوس ۶P می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato